Головна Цікаво Як проходить лікувальна терапія під впливом препарату Панавір?

Як проходить лікувальна терапія під впливом препарату Панавір?

У період грипу та застуд великим попитом користуються ліки проти відомих вірусів та стимулюючі імунітет людини. Панавір у ампулах для введення у вену підходить для використання виключно у дорослих пацієнтів.

Опис речовини

Ампули з розчином використовуються для лікування пацієнтів віком від 18 років. Він розфасований у прозорі ампули по 5 мл і є прозорими речовинами без кольору і запаху, іноді може містити невеликий коричневий відтінок. Головною діючою речовиною називають оброблені та синтезовані пагони картоплі, з яких виробили гексозний глікозид.

Існують різновиди упаковки в ампулах та флаконах. Об’єм їх 5 мл незалежно від кількості флаконів у контурні осередки.

Коли застосовується

Активність препарату відзначається у разі виникнення інфекцій різної етіології. Він допомагає знизити активність запальних процесів та підвищує імунітет до збудників захворювання за рахунок індукції інтерферонів.

Його застосовують при герпесах різного розташування, у тому числі при висипання на геніталіях і вторинному приєднанні інфекції. У складі масового лікування застосовується при папіломавірусній інфекції, кліщовому енцефаліті, виразці шлунка, особливо у випадках, коли виразка не рубцюється тривалий час.

Також використовується при хронічному бактеріальному простатиті, зазвичай разом із антибіотиками. ГРВІ та грип нерідко стають показаннями для призначення внутрішньовенних ін’єкцій Панавіру.

Чи є протипоказання? Режим дозування та курс лікування

Препарат не має великої кількості протипоказань. Його не можна застосовувати дітям до досягнення 12-річного віку та жінкам у період вагітності. Також застосування протипоказане у пацієнтів з індивідуальною непереносимістю активних компонентів або алергічних реакцій на них.

Вводиться речовина у вену струминно та дуже повільно. Далі повторюють введення препарату через 48 чи 24 години. При необхідності і за погодженням з лікарем курс можна повторити через місяць. Курс лікування залежить від хвороби. Призначення робить виключно лікар. Наприклад, при виразковій хворобі шлунка застосовують по одній ін’єкції на день через день у кількості п’яти штук. ГРВІ та грип лікують двома внутрішньовенними уколами з інтервалом 18–24 години між ними. Зазвичай препарат засвоюється добре і викликає побічних реакцій організму.