Головна Культура У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України

У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України

Вчора, 14 квітня, у Трускавці на головній сцені міста на майдані Незалежності відбувся благодійний концерт, під час якого зібрали кошти на потреби Збройних Сил України. 

Для місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у Трускавці, виступили українські виконавці Андріана, ЗАЛІСКО, Андрій Князь, Артур Боссо та Анна Добриднєва.

Концерт відбувся за ініціативи департаменту з питань культури національностей та релігій Львівської ОВА.

“Нещодавно наш департамент закликав усіх діячів культури та мистецтва об’єднуватися та спільно робити те, що ми найкраще вміємо – боротися на культурному фронті. Одними з перших на наш заклик відгукнулася “Команда А” . Це артисти Андрій Заліско, Андріана, Андрій Князь, Артур Боссо та Анна Добриднєва. Спільно ми запланували низку благодійних концертів Львівщиною: це і концерти для збору коштів на потреби ЗСУ, і безкоштовні концерти для внутрішньо переміщених осіб.

Вчора в Трускавці успішно відбувся перший такий концерт. Захід ми не анонсували у зв’язку із воєнним станом та з метою дотримання заходів безпеки. Та, незважаючи на це, артистам вдалося зібрати публіку, яка впродовж години концерту пожертвувала більше 15 тисяч гривень на потреби наших військових”, – розповіла директорка департамену з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк.

Як повідомили у департаменті, наступний концерт артистів “Команди А” відбудеться у  Дрогобичі.

У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України У центрі Трускавця відбувся благодійний концерт на підтримку захисників України