Головна Цікаво Як відкрити власний ломбард?

Як відкрити власний ломбард?

212

Незважаючи на кризу в країні, дуже багато людей бажають відкрити ломбард, так як він завжди приносить гарний прибуток. Схема роботи таких закладів дуже схожа з банком, тільки на відміну від нього, співпраця з ломбардами приносить максимальну вигоду обом сторонам.

Кожен ломбард в Запоріжжі пропонує максимально вигідне співробітництво кожному співробітнику. Сучасні ломбарди працюють з широким асортиментом товару, тому багато клієнтів зможуть придбати для себе не тільки коштовності та обладнання, а й техніку, ювелірні прикраси, а й інші товари.

Ціна продукції в магазинах ломбардів дуже приваблива для багатьох клієнтів. На кожен товар консультант надасть додаткову інформацію, завдяки якій можна зробити свій правильний вибір.

Перш ніж відкрити свій власний ломбард, необхідно мати у своєму розпорядженні великої грошової сумою. Адже знадобиться дозвіл на відкриття діяльності, оренда торгового приміщення, набір співробітників і придбання обладнання.

Устаткування в ломбардах може бути встановлено саме різне, в залежності від сфери діяльності і реалізованого товару. Перш ніж відкрити такий вид бізнесу, дуже важливо дізнатися всі тонкощі і особливості.

Кожна людина коли-небудь звертався за допомогою в ломбард. Тут миттєво можуть видати гроші на руки без свідків і офіційних довідок про дохід.

особливості роботи

Якщо говорити про особливості роботи таких закладів, то варто відзначити наступне: тут немає ніякої складною та незрозумілою схеми, так як все гранично просто. Кожен ломбард ставить свою індивідуальну відсоткову ставку.

Дуже багато ломбардів, останнім часом, стали відкриватися по франшизі. Це дуже зручно, так як таким способом відкриття підприємства можна заощадити значну частину грошей. Відкриття та оформлення всіх необхідних документів візьме на себе компанія, під ім’ям якої буде функціонувати заклад.

Перш за все, необхідно зрозуміти, де буде розміщуватися ломбард, щоб правильно визначитися з місцем орендованого приміщення, бажано, щоб воно розміщувалося в добре прохідному місці. Такий вид діяльності швидко окупається, якщо все правильно зробити. Обов’язково необхідно отримати консультацію у досвідченого юриста, який дасть повні відповіді на всі поставлені запитання, і цим самим, убезпечить від багатьох проблем в подальшому.

Детальніше: http://www.lombardparus.com/.