Головна Цікаво Як вибрати бойлер і де купити в Україні

Як вибрати бойлер і де купити в Україні

Гаряча вода в будинку – одне з головних питань комфорту сучасної людини. Для цього необхідно вибрати якісний бойлер. Але при цьому потрібно розуміти принципи роботи бойлера і його види.

Якщо Ви не хочете залежати від централізованого теплопостачання і самостійно розпоряджатися своїми витратами, тоді бойлер кращий варіант. Встановивши бойлер, Ви зможете самостійно встановлювати температуру та години роботи. Таким чином, можна заощадити велику суму грошей.

Вибираючи бойлер потрібно розуміти, що вони бувають двох видів:

  • Накопичувальний тип. Бойлер має спеціальний накопичувальний резервуар, який нагрівається теном. Вода в бойлері зберігається теплою тривалий час, так як резервуар виконує функцію термоса. Резервуари бувають різного об’єму, в залежності від потреб.
  • Проточного типу. Вода нагрівається відразу після включення крана. Нагрівальний тен контактує з водою і нагріває її в процесі подачі води. Такий тип бойлерів називають ще колонками. Він займає менше місця і досить компактний.

Для вибору бойлера також потрібно обов’язково враховувати наступні характеристики:

  • Обсяг бойлера. Якщо Вам потрібно бойлер на велику сім’ю, краще вибрати бойлер великим об’ємом або бойлер проточного типу.
  • Габарити і маса бойлера. Якщо у Вас маленька квартира, потрібно розуміти, що потужний великий бойлер займає багато місця. Проточні бойлери є компактними. Їх можна легко прикріпити на стіну і не переживати про кріплення.
  • Водонапора. Кожен бойлер має свою пропускну здатність води в хвилину. Найбільш поширеними бойлерами є те, що пропускають 1 літра води в хвилину.
  • Потужність бойлера. Чим могутніше бойлер, тим більше електроенергії він буде споживати. Тому варто вибрати оптимальний варіант, щоб не витрачати зайві гроші. Для нагріву 4-5 літрів води за хвилину буде достатньо придбати бойлер потужністю 6 9кВт.

Самими популярними на ринку зараз є бойлери накопичується типу. Їх можна встановити в будь-яких умовах і використовувати на велику кількість користувачів. Це зручно для великої родини.

Бойлер проточного типу можна встановлювати тільки в дозволених місцях. Це зручно, в разі якщо Ви рідко використовує гарячу воду, але потрібно, щоб вона швидко нагрілася.

Одним з найпопулярніших інтернет-магазинів, де можна придбати якісний бойлер є магазин Elmir. Магазин Elmir пропонує доставку по всій Україні. Менеджери магазину обов’язково підкажуть ідеальний варіант для Вашої оселі та потреб.