Головна Цікаво Як вибрати меблі для бару

Як вибрати меблі для бару

Сьогодні бари, паби набувають все більшої популярності. Барна стійка присутня в будь-якому закладі громадського харчування. Тому важливо не тільки розробити відповідне меню, підібрати хороший персонал, але і купити меблі для бару, які забезпечать комфорт клієнтам та доповнять атмосферу закладу.

Меблі для бару: особливості

Варто звернути увагу, що інтер’єр повинен бути гармонійним і привабливим. Тому меблі для бару повинні доповнювати дизайн, підтримувати загальну атмосферу і концепцію закладу.

Що ж включають меблі для бару? Це насамперед барна стійка, яка відразу ж привертає увагу відвідувачів. Вона може бути різної форми, довжини, виготовлена з різних матеріалів, покрита деревом і т.д.

Барні столи відрізняються збільшеною висотою, у порівнянні зі звичними столами для кафе. Складаються з двох основних елементів: основи та стільниці. Вибираючи барні столи професійного виготовлення, є можливість окремо підібрати кожен з даних елементів. Це значно полегшує розробку дизайну інтер’єру закладу, оскільки можна поєднати стільницю необхідної форми і матеріалу із відповідною базою.

Барні стільці або хокери – стільці для кафе і барів зі збільшеною висотою. Розроблені спеціально для зручності сидіння за барною стійкою або барними столами. Барні стільці можуть виготовлятися як на стаціонарній базі, так і на рухомій (крутитися навколо своєї осі). Також для зручності на ринку присутні багато моделей із механізмом регулювання висоти. Можуть мати дерев’яний, металевий каркас з різним покриття (хромоване, фарбоване і т.д.).

М’які меблі для бару – дивани для кафе, крісла. Відрізняються особливою зручністю для відвідувачів. Сидячи на таких диванах, клієнт почуває себе комфортно як вдома, що змушує його залишитись у Вас надовше, сприяє позитивним враженням. До того ж м’які диванчики та крісла дозволяють створити унікальний стильний дизайн у закладі, який точно запам’ятається відвідувачам.

Не варто забувати і про аксесуари, такі як вішалки для одягу, адже тримати верхній одяг при собі не дуже зручно, що може зіпсувати враження клієнтів про Ваш бар.

Вибираємо меблі для бару

При виборі, меблі для бару повинні відповідати таким критеріям:

  1. Надійність. Звертайте увагу на якість матеріалів виготовлення, оскільки при інтенсивному щоденному використанні прийдеться досить швидко міняти неякісні вироби. Каркас має бути міцним і стійким, часто для закладів HoReCa обирають металевий або дерев’яний. Оббивка сидіння стійка до стирання, появи тріщин.
  2. Зручність. Якщо клієнту буде некомфортно, він навряд чи затримається у Вас довго, і тим більше не захоче повернутися. Тому не варто економити, вибирайте зручні моделі.
  3. Практичність. Меблі для бару повинні легко митися і чиститися. Постійна взаємодія з напоями та їжею дається в знаки, тому бруднитися вони будуть досить часто.
  4. Дизайн. Гармонія із інтер’єром дуже важлива, адже створює загальну атмосферу закладу, впливає на цілісність концепції, а отже і на враження клієнтів про бар.

В інтернет магазині Торгоборуд Ви знайдете меблі для бару на будь-який смак. Широкий асортимент компанії включає також обладнання для ресторанів: холодильні та морозильні шафи, пароконвектомати, печі для піци, слайсери, посуд для ресторанів та багато іншого. Здійснюємо доставку в будь-яке місто України, також забезпечимо сервісним обслуговуванням та ремонтом при необхідності.