Головна Цікаво Як вибрати нотаріуса?

Як вибрати нотаріуса?

618

Кожен з нас з вами, рано чи пізно, вдається до послуг нотаріуса. Оформлення документів, засвідчення підписів або висновок всякого роду договорів – спектр послуг у людей цієї професії досить таки великий.

Ті, хто займається будь-якого роду бізнесом (від малого до великого) найчастіше знаходять одного нотаріуса на постійній основі. Це їх позбавляє від необхідності кожного разу підбирати якісних фахівців з даної сфери. У таких ділових людей апріорі немає питання “Де знайти хорошого нотаріуса”? Адже вони їм задаються в перший і, звичайно, в останній раз.

Але люди зі сфер, мало пов’язаних з нотаріальним справою, в разі необхідності все частіше замислюються над тим “до кого звернутися, до якого професіонала?” Сьогодні ми відповімо на ваші запитання і спробуємо розібратися в усіх аспектах роботи нотаріуса.

Власне, як і в багатьох сферах діяльності зараз, все нотаріальні дії діляться за ціновими категоріями: чим складніше послуга – тим вона дорожча.
Звичайно це не означає, що вибравши дорогого фахівця, ви застраховані від будь-якого роду невдач у вирішенні своїх проблем. Тому попередньо, якщо ви визначилися з вибором нотаріуса, то варто все ж ознайомитися з його біографією професійної діяльності, прочитати відгуки від людей, які з ним співпрацюють і так далі. Пам’ятайте, що вибір професіонала така ж важлива справа, як і вибір ділового партнера, наприклад.

Тепер стосовно ціни за їхні послуги, де та сама грань? Все досить просто: запевнити справжність підписів, копій документів, видача інформації з реєстрів, дозвіл на виїзд дітей за кордон – все це базові послуги нотаріуса, які може виконати абсолютно будь-який фахівець, що знаходиться недалеко від вас.

Відповідно і розцінюються вони нижче, ніж більш складні процеси роботи з документами на права власності. Щодо недорогі послуги коштуватимуть вам приблизно близько 100-200 гривень. А ось така послуга як посвідчення власності на перехід від однієї фізичної особи до іншої – свого роду “фігура вищого пілотажу” серед нотаріусів. За такими справами звертаються до спеціалізованих нотаріусам, які вже не раз займалися подібним видом діяльності, при цьому зберігаючи хорошу репутацію.

Нотаріусів для надання першого типу послуг, ви зможете знайти на спеціалізованих сайтах, таких як Locator.ua, де ви зможете знайти найближчого фахівця і звернутися до нього. Такі сервіси значно економлять ваш час і ви в пару кліків знайдете нотаріусів зі Львова, Києва, Харкова, Дніпра та інших міст в областях.