Головна Цікаво Як вибрати підрядника для реставрації ванни

Як вибрати підрядника для реставрації ванни

304

Послуги реставрації ванн досить популярні, і дійсно, допомагають відновити первісний вигляд. Але все це можливо при дотриманні технологій процесу, сумлінності виконавців. Комплекти рідкого акрилу без проблем можна придбати, і намагатися самостійно виконати реновацію. Але в більшості випадків такий підхід може закінчитися повним провалом і викинутими на вітер грошима.

Ось чому варто скористатися професійними послугами реставрації ванн. Вибір підрядника в цьому питанні є першочерговим завданням. Компанія «ЕкоВанна Україна» спеціалізується в даному напрямку, маючи в штаті першокласних фахівців, які вміють правильно поводитися з рідким акрилом.

Послуги реставрації ванн

Якщо послуги реставрації ванни виконуються професійними майстрами, то на всю процедуру потрібно не більше трьох годин. Користуватися ванною кімнатою повноцінно можна вже через 24 години після фарбування. Іншими перевагами відновлення поверхні за допомогою рідкого акрилу можна назвати:

  • рельєфне вирівнювання поверхні, усунення сколів, виїмок і інших дрібних дефектів;
  • збереження результату після обробки не менше 15 років;
  • досягнення теплосберегающего ефекту, за рахунок чого вода у ванній остигає набагато повільніше;
  • невибагливість поверхні в догляді.

Варто сказати, що послуги реставрації поширюються не тільки на стандартного типу ванни, але також і на фігурні моделі. У цьому випадку важливо пам’ятати, що фахівці компанії «ЕкоВанна Україна» використовують рідкий акрил та інші допоміжні матеріали таких виробників, як Du Pont (США), Evonik (Німеччина), Byk Chemie (Німеччина). Робочий склад і пропорції речовин, які використовуються в роботі, є власною розробкою компанії «ЕкоВанна Україна».

Реставрація ванн і душових піддонів рідким акрилом

Крім використання якісного рідкого акрилу, майстри компанії «ЕкоВанна Україна» ретельно дотримуються технології процесу, що дозволяє гарантувати довгостроковість ефекту. Послуги реставрації ванн, душових піддонів допоможуть заощадити бюджет, позбавивши від необхідності в покупці нових пристроїв для санвузла.

У пошуках сумлінного підрядника, слід відразу звернутися до майстрів компанії «ЕкоВанна Україна». Фахівці вже багато років займаються відновленням покриттів, тому можна бути впевненим в якості їх роботи.