Головна Цікаво Як вирощувати горох

Як вирощувати горох

Горох досить популярний для вирощування. Що стосується врожаю, то дана культура показує найбільший результат врожайності серед усіх бобових культур.

Великий врожай гороху можливий, і зробити його досить просто. Для цього потрібно просто заздалегідь удобрити землю найбільш потрібними та поживними речовинами. Брати в облік грунт теж потрібно. Потрібно вчасно додати в землю рекомендовану норму добрива для великого врожаю, якого вам вистачить на весь наступний рік.

NPK рекомендовано використовувати як при посадці, так і при обробці гороху, якщо є слабкий корінь. Забувати про зелену частини гороху, яка знаходиться на очах у всіх, не потрібно. Вона потребує поживних мікроелементів, серед яких є:

  • Бор;
  • мідь;
  • цинк;
  • Молібден.

З додаванням даного прикорму все добриво стане жвавіше і краще. Все це найкраще вносити в землю під час посівного.

Норми немає, але все потрібно враховувати з особливостями грунту, а точніше, скільки в ній знаходиться кислоти.

Культура бобів

Що стосується даної культури, то вона не менш важлива, ніж всі інші, особливо в агрономічному значенні. Серед найпопулярніших представників знаходиться якраз горох і соя. Якщо говорить про горосі, то для нього найкращим добривом є калій і фосфор. Останній потрібен для того, щоб рослина правильно дихало, у нього був фотосинтез, а також вуглеводний обмін. За рахунок цих мінералів і формується сильна рослина і його міцне стебло. За рахунок калію рослина легко витримує сухість клімату. А ось коли приходить весна, то горох вимагає навик речовини у вигляді азоту. Кращим рішенням буде удобрювати рослина рідким речовиною, адже вони не мають токсин і абсолютно безпечні.

Що ж потрібно сої:

  • бор – найважливіше вплив відбувається за його рахунок. Саме так дозріває квітка і сам плід.
  • молібден – корінь росте краще, швидше і стає набагато міцніше.
  • кобальт – таким чином азот з повітря краще засвоюється.

На нашому сайті ви знайдете всю найважливішу і необхідну інформацію з приводу рослин, посіву, а також з добрив. У будь-який момент ви можете зв’язатися з нами по телефону, який ви знайдете тут https://fervita.com.ua/, в сво чергу ми надамо вам необхідну допомогу і проконсультуємо з усіх питань. З нашими добривами кожну рослину зростає швидше і стає міцнішою з кожним днем.

Кваліфіковані співробітники працюють для вас завжди, тому дзвоніть, ми вас чекаємо!