Головна Освіта У Буському районі відкрили оновлений навчальний заклад. Фото

У Буському районі відкрили оновлений навчальний заклад. Фото

У селі Андріївка (Мармузовичі) відбулось урочисте відкриття загальноосвітній навчальний заклад, де навчаються понад 200 дітей.

Привітати педагогічний колектив і учнів освітнього закладу завітали народний депутат України Степан Івахів, голова Львівської ОДА Максим Козицький, голова Буської РДА Олег Коваль, його заступники Богдан Гринишин та Тарас Дума голова Буської районної ради Богдан Глова і його заступник Роман Фурда, депутат Львівської обласної ради Петро Жукровський та інші районні представники депутатського корпусу.

Народний депутат України, керівник благодійного фонду «Патріоти Волині», меценат та випускник Андріївської школи Степан Івахів пригадав свої шкільні роки навчання та розповів як навчальний заклад вдалось оновлювати спільними зусиллями.

У Буському районі відкрили оновлений навчальний заклад (фото)За словами керівника Львівської ОДА Максима Козицького, відбудова та оновлення соціального об’єкта забезпечило створення комфортних умов для здійснення освітнього процесу. Учні мають можливість навчатися у відремонтованих класних кімнатах, теплих приміщеннях, мають зручності для здобуття нових знань.

Ремонтувати навчальний заклад розпочали торік. Відтак, виконали внутрішні опоряджувальні роботи, замінили інженерні мережі, влаштували системи вентиляції та пожежної сигналізації.

Цьогоріч роботи продовжили, зробили водопровід, каналізацію, насосну станцію.

У Буському районі відкрили оновлений навчальний заклад (фото)«Саме такі школи – комфортні, теплі, з сучасними засобами, – потрібні нашим дітям. Вони ж тут проводять більшу частину дня. Тішуся, що цього року вдалося залучити з державного і обласного бюджету майже 5 мільйонів гривень, завершити роботи до початку опалювального сезону.  Я радий, що діти, які ходять до цієї школи, будуть розуміти – що про них дбають і турбуються. А на прикладі реконструкції цього приміщення вони побачили – в житті немає нічого недосяжного. Головне – працювати і нічого не боятися», – наголосив Максим Козицький.

У Буському районі відкрили оновлений навчальний заклад (фото)У коментарі «Буському медіа порталу» голова Буської РДА Олег Коваль відзначив, що проект був реалізований завдяки коштам Державного фонду регіонального розвитку за підтримки громадської організації «Патріоти Волині».

«Загальна вартість ремонтних робіт – понад 12 млн гривень. З них – 3 млн від ГО «Патріоти Волині» та 9 млн. – кошти регіонального розвитку. Ми неодноразово відвідували даний об’єкт, контролювали хід та об’єм виконання робіт. Зроблено все якісно. Діти мають можливість здобувати знання в оновленому закладі, який стане гордістю села», – додав Олег Коваль.