Головна Цікаво Які інгредієнти потрібні для заварювання кави

Які інгредієнти потрібні для заварювання кави

Кава вважається одним із найпопулярніших напоїв у світі. Смакувати ароматним напоєм найкраще у компанії друзів в затишній кав’ярні

Проте навчитися готувати напій не гірше, аніж у професійних бариста, можна й вдома. Для цього потрібно ознайомитися з рекомендаціями, як зварити смачну каву в турці . Для цього не потрібно мати кавової машини чи рідкісних зерен. Достатньо плити, меленої кави та турки.

Важко знайти людину, яка не розпочинає ранок з чашки ароматної кави. Напій бадьорить, допомагає прокинутися та налаштуватися на новий день. Проте зробити каву можна ще смачнішою, використовуючи прості інгредієнти та рекомендації. Найкраще смакує напій зі свіжозмелених зерен, проте якщо такої можливості немає, підійде звичайна якісна мелена кава. Арабіка вважається елітнішим сортом кави, а от робуста має невеличку гірчинку. Ідеальним варіантом стане поєднання зерен. Для приготування потрібна кава, якісна питна вода, щіпка солі, трохи цукру та турка.

Інструкція з приготування кави в турці

Навчитися готувати ароматний напій нескладно, потрібно кілька разів виконати дії відповідно до інструкції, щоб запам’ятати алгоритм дій.

  1. Налити воду (температурою 35-40 градусів) у турку, щоб вона зайнята ¾ об’єму посудини.
  2. Поставити турку на вогонь та трохи підігріти, потім додати у воду кілька чайних ложок кави (залежно від вподобань стосовно міцності напою). Суміш повинна сама опуститися на дно, лише потім небхідно її помішати ложкою.
  3. Коли кава осяде на дно, потрібно покласти сіль та цукор у турку. Сіль допомагає розкрити та підсилити смак кави. Цукор додають за смаком.
  4. Потрібно знизити вогонь до мінімального рівня та не допустити, аби напій закипів.
  5. Якщо з’являється густа піна, це значить, що напій готовий.

Не варто порушувати процес приготування кави, від цього напій втратить смак та приємний аромат. Баристи рекомендують не перемішувати напій, коли він ще стоїть на вогні. Можна легенько перемішати каву, коли вона вже готова. Щоб напій мав оригінальний смак, можна додати спеції під час приготування. З кавою добре поєднуються бадьян, кардамон та кориця.

Під час приготування варто відкласти всі справи на потім. Це дозволить повністю контролювати процес та не допустити викіпання напою. Адже мити плиту від кавової піни зовсім неприємно. Напій однаково смакує, незалежно від того, з якого матеріалу виготовлена турка: металу, глини чи кераміки.