Головна Цікаво Приватний будинок для людей похилого віку «Срібний Століття»

Приватний будинок для людей похилого віку «Срібний Століття»

У приватних будинках престарілих літні люди можуть розраховувати на хороший сервіс і більш якісний догляд, ніж в державних установах. У більшості випадків такі пансіонати надають широкий спектр послуг та можуть приймати пацієнтів з різними діагнозами.

Переваги приватного пансіонату для людей похилого віку

Пансіонати для літніх людей відповідають за благополуччя своїх постояльців і можуть стати хорошим рішенням, коли родичі не в змозі піклуватися про близьку людину самостійно. У будинку для літніх приватного типу «Срібний вік» працює команда професіоналів вищої кваліфікації. Досвідчені лікарі і медсестри зможуть знайти підхід навіть до найскладнішого хворому і мають психологічної витривалістю і стійкістю. Всі наші співробітники мають терпіння, милосердя, почуттям такту і відповідальністю.

Для людей з проблемним здоров’ям в пансіонаті працюють лікарі терапевти, реабілітологи та фізіотерапевти. Вступити в будинок для людей похилого віку можуть люди похилого віку з такими захворюваннями:

  • цукровий діабет;
  • ревматоїдний артрит;
  • після інсульту;
  • з онкологічними хворобами;
  • з переломами кінцівок.

Постояльці проживають в комфортних мебльованих кімнатах, по одному або по кілька осіб. У розпорядок дня входить прийом лікарських препаратів, лікувальні процедури, обстеження і оздоровча гімнастика. Харчування збалансоване і різноманітне: 5 раз в день. У вільний від процедур час літні люди можуть здійснювати прогулянки на свіжому повітрі, дивитися телевізор, розгадувати кросворди, малювати або грати в доміно.

послуги пансіонату

У пансіонаті «Срібний вік» підтримується висока якість і рівень життя постояльців. Деяким пацієнтам потрібен особливий догляд і в цих випадках використовується індивідуальна програма реабілітації. У важких випадках передбачається допомога цілодобової доглядальниці. Пацієнти після інсульту проходять медикаментозну, фізичну і психологічну реабілітацію для відновлення втрачених функцій.

Догляд за людьми похилого віку включає в себе щоденні гігієнічні процедури, лікувальну фізкультуру, цілодобовий медичний контроль, дієтичне харчування. По всій території пансіонату ведеться відеоспостереження, тому можна бути спокійним за безпеку проживає тут близького родича. У вартість проживання входить надання засобів особистої гігієни, контроль харчування, гігієнічні процедури, прогулянки з супроводом і інші послуги.