Головна Цікаво Які можливості надає дозвіл СРО

Які можливості надає дозвіл СРО

квартири подобово в Києві
квартири подобово в Києві

Кожна будівельна компанія повинна мати відповідні допуску для ведення діяльності, одним з яких є дозвіл СРО

Це обов’язковий документ, без якого компанії не можуть зводити об’єкти на законних підставах. Для його оформлення необхідно подати заявку, а протягом доби компанія отримує документ, враховуючи особливості свого напрямку діяльності. Такий дозвіл дозволяє зводити різні об’єкти в будь-якому регіоні РФ.

Допуск СРО видають на здійснення будівельних робіт з метою поліпшення їх якості виконання. Дозвіл дозволяє брати участь в тендерах і державних програмах, виконувати великі проекти. Компанії, що отримали СРО, працюють без будь-яких обмежень, тобто можуть прийматися за будівництво об’єктів будь-яких масштабів і складності.

У таких випадках дозволено залучати сторонніх фахівців, в разі, коли вони внесені до державного реєстру. Крім того, допуск дозволяє:

  • Своєчасна допомога при виникненні різних проблем в процесі роботи.
  • Виконання замовивши федерального і державного масштабу.
  • Підвищення кваліфікації персоналу.
  • Перспективи в розширенні бізнесу.
  • Можливість працювати у всіх регіонах Росії.
  • Безпека співробітників в процесі виконання робіт.
  • Участь в великих об’єктах державного значення.

Вступати в асоціацію немає необхідності абсолютно всім організаціям, що працюють в сфері будівництва. Наприклад, не знадобитися оформляти дозвіл, якщо компанія перебуває на державному балансі; особи проводять ремонтні роботи у власному житлі; організації займаються технічним обслуговуванням нерухомості, вартість якої не перевищує 3 млн рублів.

Які документи знадобляться для вступу в СРО

«Консалтинг Груп» пропонує будівельним компаніям Казані отримати допуск СРО протягом одного дня з моменту подачі заявки. Необхідно подати заповнену анкету, документ, що підтверджує відсутність боргів зі сплати податків, договір страхування, надати документацію про стан матеріально-технічної бази.

Менеджери «Консалтинг Груп» надають допомогу щодо заповнення необхідних документів. Подати заявку на безкоштовну консультацію можна на сайті: для цього необхідно вказати мобільний номер телефону. Консультант зв’яжеться в зручний час, щоб відповісти на питання по оформленню допуску СРО.