Головна Цікаво Які прикраси можна купити в магазині Avia Butik

Які прикраси можна купити в магазині Avia Butik

Біжутерія від Модного Дому Шанель – це вишуканий і бажаний подарунок для будь-якої жінки. Характерний символ виробника – два пересічних кільця – демонструють стиль і почуття гарного смаку

Інтернет-магазин Avia Butik пропонує сережки, кільця, браслети, підвіски, кольє різних форм, кольорів і цінового діапазону.

Якісна біжутерія користується популярністю у жінок не менше, ніж ювелірні прикраси. Завдяки доступній ціні можна поповнювати свою колекцію різними прикрасами, комбінувати їх, додаючи родзинку в кожен образ. Саме тому вироби від Модного Дому Шанель завжди затребувані серед жінок будь-якого віку. Це відмінна ідея для подарунка мамі, сестрі, дівчата або дружині, який просто підібрати з будь-якого приводу.

Магазин Avia Butik додає в свій каталог вироби, дотримуючись кількох критеріїв:

  • Якість. Це головна вимога до всієї продукції.
  • Оригінальний дизайн. Тільки «свіжі» ідеї, актуальні моделі, затребувані забарвлення.
  • Доступні ціни. У каталозі представлені товари різної вартості, але серед колекцій можна вибрати гарні прикраси від 350 грн.

Засновницю модного будинку Коко Шанель вважають законодавицею моди. До сих пір дизайнери працюють над впізнаваністю і популярністю бренду, тому носити прикраси Chanel престижно.

Особливі умови для оптових покупців

Avia Butik пропонує стати партнером компанії і заснувати успішний бізнес з продажу якісних прикрас. Купити вироби французьких, італійських, турецьких виробників просто безпосередньо за вигідними цінами. Власники бутіків, онлайн-магазинів мають можливість купувати елітні прикраси, отримуючи гарантії якості. Співпраця з Avia Butik вигідно, оскільки:

  • У наявність вироби різної вартості.
  • Мінімальна сума для оптового замовлення становить від 100 дол. США.
  • Весь товар, розміщений в каталозі, є на складі. Залишок постійно відстежується.
  • У продажу прикраси, які користуються популярністю серед споживачів.
  • Висока якість кожного виробу.

Жіночих прикрас не може бути багато. Отримати новинки від Шанель можливо, зробивши замовлення на сайті. Доставка здійснюється по регіонах країни протягом декількох днів.