Головна Цікаво Якісні товари для сну від магазину «Просто Дім»

Якісні товари для сну від магазину «Просто Дім»

Для якісного сну та відпочинку потрібно подбати про комфортні меблі для спальні. Компанія «Просто Дім» пропонує широкий асортимент зручних ліжок та матраців. Так, вибрати ліжко у Львові просто у каталозі з доставкою по території області. Оптовим покупцям пропонують спеціальні ціни на всю продукцію.

На що звернути увагу при покупці ліжка

Сьогодні на ринку представлено чимало моделей ліжок класичного та оригінального дизайну. Великий асортимент часто викликає труднощі у виборі. Щоб ліжко відповідало всім потребам користувачів, варто звернути увагу на певні параметри меблів.

  • Розмір. Зараз можна придбати меблі різного розміру. Ліжко буде зручним, якщо не сковуватиме рухів людини під час сну. Варто мати так званий запас на 50-80 см. Менеджери меблевих магазинів радять купувати ліжко, площа якого дозволяє закинути руки за голову в лежачому положенні та не заважати іншій людині.
  • Ергономічна форма. Незважаючи на доступність ліжок різноманітних форм та дизайнів, найкраще зупинити вибір на традиційній прямокутній формі. Такі моделі найкраще вписуються в інтер’єр, їх просто розміщати в різних кімнатах.
  • Надійний каркас. Якщо для каркасу використані якісні матеріали, ліжко буде міцним, надійним та матиме тривалий термін експлуатації.
  • Зі спинкою. Цей атрибут у меблях не є обов’язковим. Проте якщо ліжко не стоїть біля стіни, спинка буде важливим фактором для зручності відпочинку.
  • Відповідність ліжка відповідно до інтер’єру. Такий параметр важливий для візуального задоволення споживача. Для класичного стилю краще надавати перевагу простим лаконічним конструкціям.

Яке ліжко можна купити у магазині «Просто Дім»

Асортимент магазину «Просто Дім» включає зручні якісні меблі для дому, готелів, відпочинкових комплексів. У каталозі можна вибрати:

  • односпальні, двоспальні ліжка, матраци, додаткові меблі;
  • ліжка для дитячої кімнати: двоярусні, розкладні, декоровані, колиски для немовлят;
  • для спеціалізованих закладів: кушетки для прийому пацієнтів;
  • для готелів, хостелів, дитячих садків тощо.

Філософія магазину полягає в тому, щоб пропонувати клієнтам якісні надійні меблі. Менеджери допомагають підібрати товар, який повністю відповідатиме потребам споживача. Асортимент постійно поповнюється новими позиціями, тому варто підписатися на сторінку «Просто Дому» у соціальних мережах. Магазин співпрацює з надійними українськими та іноземними виробниками меблів. Наявність власних складів дозволяє швидко відправляти замовлення до клієнта.