Головна Цікаво Яку сковорідку вибрати для домашнього вжитку

Яку сковорідку вибрати для домашнього вжитку

Без сковорідки неможливо приготувати практично жодну страву. Не так давно на українських ринках було непросто знайти якісне кухонне начиння. Але сьогодні постачальники продукції від провідних світових марок пропонують якісну продукцію за доступними цінами. У каталозі інтернет-магазину Posudmeister можна вибрати сковорідки для професійного приготування різноманітних страв.

Різновиди професійних сковорідок

Смакові якості страви залежать не тільки від вибраних продуктів, а й від посуду, в якому готується їжа. Саме тому популярністю серед споживачів користується професійна сковорода, купити яку просто в магазині Posudmeister. Одну сковороду можна використовувати для смаження, гасіння, пасерування продуктів. Окремо сковороду варто купувати для млинців, приготування барбекю. При виборі варто враховувати розмір, глибину сковорідки та матеріал, з якого виготовлений посуд. Прилад з різного матеріалу має переваги та недоліки:

  • Мідна сковорода. Швидко нагрівається, також швидко остигає. Але матеріал може окислюватися від дії з деякими продуктами.
  • Алюмінієві сковороди. Має невелику вагу, вартість такого посуду є доступною. Але до недоліків відносять пригорання їжі.
  • Чавунна пательня. Нагрівається довго, але рівномірно розподіляє тепло. Посуд має довгий термін експлуатації, ідеальний для смаження та гасіння.
  • Нержавіюча сталь. Підходить для смаження з використанням невеликої кількості олії. Необхідний дбайливий догляд: не можна користуватися абразивними засобами для чищення.

Особливо популярні останнім часом сковорідки із тефлоновим покриттям. Це полімерне багатошарове покриття, завдяки якому виключається пригоряння їжі. Гранітне покриття – це удосконалене тефлонове з додаванням гранітної крихти. Якщо пошкодити поверхню такої сковорідки, то вона виділяє токсичні речовини. Найдовший термін користування у сковорідок з титановим покриттям.

Скільки коштує професійна сковорідка

Ціна сковорідки залежить від її розміру, товщини, покриття, висоти стін, форми. Дешевше коштує начиння з алюмінію, дорожче — із чавуну. Але професійна сковорода не може коштувати надто дешево. У такому разі доведеться витрачатися ще раз на покупку нового посуду. За рахунок удосконалення технологій виробництва, фірмові сковорідки мають підвищений термін експлуатації.

Вартість сковорідок у магазині Posudmeister варіюється в межах 900-1600 грн. Оформлення покупки можливе онлайн, доставка здійснюється по всіх регіонах країни.