Головна Цікаво Який MacBook Air вибрати у 2023 році?

Який MacBook Air вибрати у 2023 році?

Якщо потрібно вибрати та придбати портативний лептоп, варто звернути увагу на MacBook Air – це легка та компактна модель, яка є чудовою альтернативою потужнішим MacBook Pro. Вперше такі ноутбуки з’явилися ще в 2008 році, коли розробники компанії Apple поставили собі завдання створити продуктивний лептоп, але в більш тонкому корпусі.

Розглядаючи характеристики MacBook, який вибрати можна в 2023 році, важливо врахувати автономність, мобільність. Сьогодні саме ці особливості прийнято вважати найважливішими. Завдяки регулярному поповненню колекції Air, виробнику вдається задовольнити потреби різних споживачів.

MacBook Air з М1 та М2

Представлені MacBook Air 15 є відносно новими моделями, які продаються в магазинах. Їхньою особливістю є застосування унікальної архітектури Apple Silicon. Такі лептопи функціонують на чіпах М1 та М2, а значить користувач отримує можливість справлятися з наступним списком актуальних завдань:

  • Базові завдання на кшталт офісної роботи, роботи з електронними листами, з Web документами та інше.
  • Творчі завдання легкої чи середньої складності: наприклад, обробка фото, відео, робота з графікою та інше.

Кількість портів в MacBook Air М1/М2

Але в моделях, що функціонують на процесорі М1, є лише 2 порти Thunderbolt. У лептопах з чіпом М2, які можна вибрати на сайті https://mobileplanet.ua/ua/apple-macbook-36, виробник додав окремий порт для швидкої підзарядки MagSafe, а тому в даних моделях використовується вже по 3 різних порти.

MacBook Air на Intel

Розглядаючи MacBook Air попередні покоління, неможливо не відзначити ноутбуки на Intel, випущені в період з 2018 по 2020 роки. Важливими перевагами цих моделей є наявність актуального оновлення macOS та демократична вартість. На цьому перелік переваг закінчується, тому що ці моделі значно програють на тлі більш сильних і сучасних лептопів компанії Apple. Такі макбуки підходять для тих, хто має обмежений бюджет на покупку і при цьому не планує виконувати складні завдання.

MacBook Air 2015/2017

Йдеться про MacBook Air з екраном 13 дюймів. Причому основна відмінність полягає саме в пам’яті: в базовій конфігурації 2017 року користувачам доступно вже 8 Гб оперативної пам’яті, а не 4 Гб, як було запропоновано в 2015 році.

Представлений MacBook Air, енергоспоживання якого також знаходиться на гідному рівні, вважається ідеальною «золотою серединою» для невибагливих користувачів. Навіть у 2023 році дані моделі залишаються актуальними, маючи все необхідне для комфортної роботи – моделі з розміром екрану до 13 дюймів доповнені навіть SD картридером.

Чому варто купити продуктивний MacBook Air 2023?

MacBook Apple Air 2023 – це ідеальний помічник у вирішенні завдань різного ступеня складності. Наявність екрану Liquid Retina розміром 15,3 дюйми, потужний процесор М2, збільшений час автономної роботи – до 18 годин, одразу 6 динаміків для якісного відтворення звуку та багато інших актуальних переваг.

MacBook Air 2023 року

Новинка є незамінним смарт-помічником для офісних співробітників, фотографів, студентів. Важливою перевагою також вважається і неперевершений дизайн, тонкий та елегантний корпус. Часто такий лептоп називають старшим братом торішнього Макбука з розміром екрану 13 дюймів.

Продумана система охолодження унеможливлює нагрівання ноутбука навіть у процесі виконання складних завдань, при одночасному запуску кількох додатків. Крім того, система охолодження приємно вразить тихою роботою, не відволікаючи користувача від виконання роботи. У цій моделі є все необхідне, що потрібно сучасному користувачеві в 2023 році.