Головна Листи Понад 300 жінок оглянули фахівці виїзних мобільних акушерсько-гінекологічних бригад Львівського перинатального центру

Понад 300 жінок оглянули фахівці виїзних мобільних акушерсько-гінекологічних бригад Львівського перинатального центру

У листопаді медичні фахівці мобільних акушерсько-гінекологічних бригад Львівського обласного клінічного перинатального центру здійснили 23 чергові виїзди в Золочівський, Старосамбірський, Яворівський та Львівський райони.

Фахівці оглянули 339 жінок, у тому числі 25 осіб з інвалідністю та 35 внутрішньо переміщених осіб (ВПО). За результатами обстеження 48 пацієнток отримали скерування до Львівського перинатального центру на проведення мамографії.

Також у межах щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка триває до 10 грудня, мобільна бригада перинатального центру відвідала тимчасовий прихисток для внутрішньо переміщених осіб «Центр підтримки та захисту», яким опікується Благодійний фонд імені Бориса Возницького. Медики здійснили комплексний огляд жінок, які проживають у прихистку.

Основне завдання мобільних груп – проведення профілактичних гінекологічних оглядів жінок, які проживають у сільській місцевості. Цим медичні фахівці полегшують мешканцям сільських районів доступ до акушерсько-гінекологічної консультативно-діагностичної допомоги. Послуги та всі необхідні витратні матеріали для пацієнток є безоплатними.

Проєкт реалізується командою фахівців перинатального центру за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine та за координації БФ “Інститут розвитку сім’ї та дитини” і Благодійного фонду “Butterfly”.