Головна Цікаво За блокування доріг – кримінальна відповідальність!

За блокування доріг – кримінальна відповідальність!

Шановні краяни Буського району! Звертаємо вашу увагу на те, що блокування транспортних комунікацій, доріг, шляхів сполучення тягне за собою кримінальну відповідальність згідно статті 279 Кримінального кодексу України (далі – ККУ).

Стаття 279. Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства

1. Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя людей, або настання інших тяжких наслідків, – карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

2. Захоплення вокзалу, аеродрому, порту, станції або іншого транспортного підприємства, установи або організації, – карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили загибель людей або інші тяжкі наслідки, – караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років.

У разі виявлення даних правопорушень або осіб, які готуються вчинити дане правопорушення, просимо повідомити у Буський РВ ГУМВС України у Львівській області за адресою: м.Буськ, вул.Київська,3.

Роман  ПАВЛЮК, начальник Буського РВ ГУМВСУ 
у Львівській області, підполковник міліції