Головна Цікаво Залежність від алкоголю – дуже велика проблема, з якою потрібно боротися

Залежність від алкоголю – дуже велика проблема, з якою потрібно боротися

Залежність від алкоголю, наркотиків, пристрасть до азартних ігор може виникнути у будь-якої людини, незалежно від віку та матеріального становища. Від звичок, що вбивають, відмовитися самостійно непросто, навіть якщо людина цього прагне. Хімічні залежності змінюють роботу організму, тому найкраще довірити здоров’я професіоналам. Наркологічний центр Вибір+ надає комплексну допомогу при лікуванні алкоголізму, наркоманії, ігроманії.

Ефективна боротьба з алкоголізмом можлива з Вибір+

На офіційному сайті центру https://vybir.lviv.ua можна ознайомитися з сертифікатами, які отримали фахівці Вибір+. З пацієнтами працюють професіонали, які володіють передовими методиками у боротьбі з алкогольною залежністю.

Головна запорука успіху лікування — свідоме бажання пацієнта подолати залежність, адже алкоголь впливає на нервову систему людини та діє як наркотик. Лікування здійснюється за допомогою медикаментів, роботою з психіатром, психологом, наркологом.

Подолання наркоманії у Вибір+

Вживання наркотичних речовин (легких та важких) повністю пригнічує людську волю, і подолати пристрасть до наркотиків самостійно практично неможливо. Лікарі центу використовують комплексний підхід для боротьби з хворобою: позбавляють гострої інтоксикації, блокують потяг до наркотиків після лікування.

Лікування ігроманії у Вибір+

Пристрасть до азартних ігор — така ж залежність, як і алкоголізм, проте тривалий час люди закривали очі на цю проблему. Ігроманія призводить до розладів психіки та стає причиною емоційного падіння людини. Найгірше у цій хворобі те, що вона не має прив’язки до статі та віку людини, а також її непросто виявити на ранніх стадіях. Не завжди ігроман і сам усвідомлює, що має залежність. У центрі з такими хворими працюють психологи та психіатри, підбираючи індивідуальні методи лікування хвороби.

Переваги співпраці з центром Вибір+

Головна перевага роботи центру — ефективне лікування усіх форм залежностей. Пацієнти та родичі відмічають такі особливості роботи.

  • Комфортне проживання.
  • Лікарі з багаторічним досвідом роботи.
  • Індивідуальний підбір методів лікування для кожного пацієнта.
  • Анонімність.
  • Невідкладна допомога (за потреби виїзд додому).
  • Супровід сім’ї.

При виникненні алкогольної чи наркотичної залежності у рідних чи близьких, не варто гаяти час, адже чим швидше розпочнеться лікування, тим кращим буде ефект. Спеціалісти надають консультації за контактними номерами телефонів на сайті центру.