Головна Спорт Бущанка Орися Дем’янюк – віцечемпіонка Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

Орися Дем'янюк (Мочульська)

Сьогодні, 20 лютого, в Стамбулі відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. Збірна України була представлена 24-ма провідними спортсменами, зокрема, львів’янкою, чемпіонкою України 2021 року в приміщенні Орисею Дем’янюк (Мочульською).

Про це Буському медіа-порталу повідомили у Відділенні НОК України у Львівській області

Вихованка Віталія та Ольги Тарнакіних, а також Володимира Єретика (старший тренер-викладач Буської ДЮСШ) фінішувала другою в бігу на 1500 метрів, показавши свій найкращий результат в сезоні – 4:17.19. Але він, на жаль, усього на 19 сотих секунди не дотягнув до затвердженого кваліфікаційного нормативу для допуску на чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні, який відбудеться з 4 до 7 березня в польському Торуні.

А переможницею чемпіонату ABAF у цій дисципліні стала словенка Маруша Мішмаш, третє місце у румунки Клаудії Міхаели Бобоце.

Додамо, що торік на цих змаганнях Орися Дем’янюк (Мочульська) також стала срібною призеркою.