Головна Цікаво Мешканці Буського району можуть скористатися веб-порталом електронних послуг Пенсійного Фонду України

Мешканці Буського району можуть скористатися веб-порталом електронних послуг Пенсійного Фонду України

1576

Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідання і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов’язки. З огляду на ці завдання, ухвалено урядове рішення (розпорядження Кабінету Міністрів України № 401 від 25 червня 2012 року) про створення веб-порталу Пенсійного фонду України, який розпочав роботу з 1 жовтня 2012 року.

    Управління Пенсійного фонду України в Буському районі Львівської області повідомляє про функціонування веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.
Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:
– отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян); 
– отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів); формування запитів на попередню підготовку документів;
– можливість подачі скарг;
– запис на прийом до фахівців Фонду;
– отримання інформації про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).
     Електронне джерело надає громадянам змогу щомісяця бачити в своєму „особистому кабінеті”  дані із системи персоніфікованого обліку. Там міститься різноманітна соціальна інформація: перелік страхувальників, які подавали щодо громадянина відомості в систему персоніфікованого обліку, суми заробітку, з якого сплачено страхові внески, відмітки про сплату пенсійного (єдиного) внеску. Є там і відомості про спеціальний або пільговий стаж (за його наявності).
Завдяки сервісу пенсіонери можуть легко отримати дані з власної пенсійної справи на електронному порталі. А там зазначаються вид і сума призначеної пенсії, до того ж – з урахуванням усіх надбавок, підвищень, грошових допомог, індексацій та інших доплат, тощо. Вказується і назва закону, за яким призначена пенсія.
         Про нову послугу Пенсійного фонду, а також про те, як зареєструватися на веб-порталі та яку інформацію можна почерпнути за допомогою його ресурсів, можна ознайомитись в управлінні ПФУ в Буському районі Львівської області (адреса: м. Буськ, вул. Львівська, 75), каб. № 2 (2-й поверх), тел.  2-17-82  або на офіційному сайті portal.pfu.gov.ua .
Волошин Л.В, завідувач сектором ведення
 електронних реєстрів та підтримки
 інформаційно-аналітичних систем