Головна Цікаво Зовнішній жорсткий диск – де купити

Зовнішній жорсткий диск – де купити

Сьогодні, майже вся інформація зберігається в віртуальному вигляді. Люди вже не довіряють паперовим блокнотом і записниках. Це зовсім не надійно і не зручно. Тому більшість інформації зберігається на комп’ютерах, телефонах і накопичувачах. Люди, які розбираються в електроніці та техніці знають, що краще придбати зовнішніх жорсткий диск, який буде незалежним від усіх інших пристроїв.

Принцип роботи зовнішнього жорсткого диска

Щоб розібратися в роботі зовнішнього жорсткого диска, потрібно розуміти, що жорсткий диск вбудований і в самому комп’ютері. Відмінність зовнішнього і внутрішнього лише в тому, що внутрішній не є портативним і не підходять для частого переміщення. Конструкція внутрішнього диска досить тендітна і незручна для зняття і перепідключення. Зовнішній диск зручний в користуванні, портативний, має можливість підключення до будь-якого комп’ютера.

Переваги зовнішнього диска:

  • Зручність у використанні;
  • портативність;
  • надійність;
  • Дизайн.

Як правильно вибирати зовнішній жорсткий диск?

Щоб вибрати жорсткий диск hdd, потрібно розуміти, що від зовнішнього вигляду майже нічого не залежить. Вибирати потрібно відповідно до технічними характеристиками пристрою. Всі жорсткі диски бувають двох типів: десктопні 3,5-дюймові і 2,5-дюймові ноутбучні.

Спочатку з’явилися десктопні жорсткі диски. Вони великі в розмірах, можуть записувати великі обсяги інформації і придбати їх можна недорого. Однак у них є і недоліки. Для них завжди потрібен елемент живлення і доступ до розетки. Вони досить гучними в роботі. З розвитком технології з’явилися 2,5-дюймові ноутбучні жорсткі диски. Вони більш зручні і менше в розмірах. Вони майже безшумні, проте можуть зберігати лише до 2Т пам’яті. Вибір між десктопних і портативних вже залежить від Ваших потреб і бюджету.

Майже кожен виробник комп’ютерної техніки пропонує зовнішні жорсткі диски. Ринок пропонує чимало варіантів вибору. Відповідно до характеристик коливається і ціна. Однак завжди можна знайти хороший варіант за доступною ціною. Доставка здійснюється по всій Україні. А відвідавши інтернет-магазин Comfy завжди можна проконсультуватися з менеджером і отримати хороші пропозиції для роздумів. Портативні пристрої сьогодні стають все популярнішими, адже мобільність – це основна потреба клієнтів. Саме тут завжди кращі ціни і швидка доставка. На все жорсткі диски надається офіційна гарантія.