Головна Спорт Надбужанка Марія Колещук – чемпіон України з футболу серед жіночих команд

Надбужанка Марія Колещук – чемпіон України з футболу серед жіночих команд

Наша землячка, вихованка Буської ДЮСШ (тренер Томків І.П. та Скрипинець Л.Г.) та уродженка с.Переволочна, у складі жіночої футбольної команди “Житлобуд-2” (м. Харків), за тур до завершення Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2019-2020 рр. стала Чемпіонкою України.

Нагадаємо, у неділю, 16 серпня, в Луцьку на стадіоні “Авангард” завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики. У перший день, 15 серпня, збірна легкоатлетів Львівщини вибороли чотири медалі.

Зокрема, на дистанції 1500 м чемпіонкою стала львів’янка Орися Дем‘янюк. На дистанції 3000 м з перешкодами найкращий результат продемонстрував представник Львівщини Роман Ростикус. У цій же дисципліні бронзовим призером став львів’янин Костянтин Коляда. У штовханні ядра серед чоловіків не було рівних Степану Дем’янчуку.

Не менш продуктивним видався другий день змагань: чемпіоном України у метанні списа став львів’янин Дмитро Шеремет. Орися Дем’янюк у бігу на 800 м стала срібною призеркою, а Віталій Гаюк став другим у десятиборстві. Роман Ростикус фінішував третім у бігу на 5000 м, а Тамара Євдокимова виборола бронзу у метанні списа.

У командному заліку Львівщина стала третьою у метанні та другою у багатоборстві.