Головна Цікаво Storm Media – створення сайту для Вашого бізнесу

Storm Media – створення сайту для Вашого бізнесу

Ефективна SEO розкрутка сайтів
Ефективна SEO розкрутка сайтів

В сучасному світі функціонування будь-якого бізнесу абсолютно неможливе без сайту та просування в Інтернеті. Кожен бізнесмен, що старається вдосконалювати та розвивати свою справу, шукає нові шляхи розвитку. Одним з таким методів є створення сайту компанії, як сторінки, що буд представляти Ваш бізнес на просторах Інтернету. Такі послуги пропонує компанія Storm Media, що зарекомендувала себе серед клієнтів.

Послуги компанії Storm Media

Компанія Storm Media займається розробкою сайтів різноманітного спрямування. В компанії працюють генії IT-сфери, що можуть виконати будь-які Ваші забаганки. Ви будете приємно вражені рішеннями та пропозиціями від розробників. Серед варіантів розробки сайтів, в основному можна виділити:

  • Лендінг сайт;
  • Сайт візитка;
  • Інтернет-магазин;
  • Сайт під ключ.

Це основні варіанти, що є найбільш популярними серед клієнтів, проте можливі й інші варіанти відповідно до Ваших потреб.

Для невеликих компанії найчастіше пропонують створити лендінг сайт. Це так званий, одно сторінковий сайт, на якому можна швидко ознайомитись з усіма послугами компанії та позиціонуванням на ринку. Це найдешевший варіант, який буде рекламувати Вашу компанію.

Інтернет-магазин розробляють у випадку, якщо Ви є продавцем різноманітних товарів. Це найефективніший спосіб продажу та вихід на нові ринки збуту. Розробка інтернет-магазину це уже складніший процес, що потребує досвідчених фахівців. Замовивши інтернет-магазин в Storm Media, Ви можете бути впевнені, що станете лідером продажів у своїй галузі.

Замовивши в компанії Storm Media сайт під ключ, Вам розроблять сайт високого рівня, з усіма можливими функціями та можливостями. Представник компанії обговорить з Вами усі деталі та потреби, та запропонує детальний вигляд сайт. При розробці під ключ у вартість входить наповнення сайту та усі інші деталі аж до запуску.

Ціни від компанії Storm Media

Завітавши на офіційний сайт компанії Storm Media https://storm-media.com.ua/, Ви можете дізнатись більше про ціни та можливості. Ціни на сайти стартують з 150$. Чим складніший сайт, тим дорожче коштуватиме його розробка. Наприклад, інтернет-магазин буде коштувати від 600$. В ціну сайту входить не лише розробка, але й детальний аналіз конкурентів, продукції та розроблення ефективної стратегії. Принцип роботи Storm Media полягає не в простому штампуванні сайтів, а розробку такого продукту, що буде ефективний у роботі Вашого бізнесу.