Головна Духовне Дорожники Бущини знову підвели

Дорожники Бущини знову підвели

Вкрай негативно оцінив дії до­рожників голова РДА Володи­мир Сай на вчорашньому засіданні районної комісії з надзвичайних ситуацій. Йдеться про ліквідацію наслідків п'ятничного снігопаду. На жаль, ще до середи місцевий райавтодор не забезпечив нор­мального доїзду, зокрема, марш­руток, до усіх населених пунктів. Тому у середу-четвер в нас працю­ватимуть  додатково дві потужні  одиниці снігоприбиральної тех­ніки, які надійдуть з облавтодору.

Потенціал райавтодору не може впоратись зі стихією. І якби не допомога різних приватних організацій, фермерських госпо­дарств, держлісгоспу, ситуація на комунальних дорогах Бущини була б значно гіршою. Керівники цих структур заслужили на по­дяку від усієї громади, чого не скажеш про дорожників. Особ­ливо непокоїть голову РДА вкрай неефективна організація роботи цієї служби. В.Сай навів декілька фактів, очевидцем яких він був.  Коли грейдер їздив по засні­же­них дорогах при піднятому ножі, який би мав чистити ці дороги від снігу. Натомість на запитання чому, грейдерист відповів, що має мало соляри. Інший роз­чищував дороги до Тур'я, проте не захотів їхати в Гутисько, бо отримав команду повертатись на базу аж у Красне. А до Гути­ська приїде наступного дня (!?).

Зі свого боку, головний інже­нер райавтодору Михайло Про­ко­пович зауважив, що усю техніку вони змушені були вивезти за  вказівкою  облавтодору на розчищення дороги Київ-Чоп. До слова, на нашій ділянці серйозних проблем там не було. Микола Гудима, майстер Бродівської дільниці, що обслуговує цю дорогу, нарікає на брак посипного матеріалу (лише вчора його отримали). А що го­ворити, коли ці декілька дорожніх  працівників, які ще залишились і працюють 3 дні на тиждень, ли­шень зараз отримали мізерну зарплатню за грудень (!!). Отож, можливо краще було б, якби місцевій владі передали на баланс та обслуговування дороги і, від­повідно, фінансовий ресурс. А  то виходить, що за відрахування на утримання доріг утримується величезний чиновницький штат  в облавтодорі і "Укравтодорі", а  відповідальні за ліквідації НС голови місцевих адміністрацій.

Микола  ІВАНЦІВ