Головна Духовне Львівщина прощається із чотирма новітніми Героями-захисниками України

Львівщина прощається із чотирма новітніми Героями-захисниками України

Юрій Лелявський, Ігор Гадяк, Роман Вишинський, Костянтин Манько – полягли на полі бою захищаючи Україну від російського ворога.

Сьогодні Львівщина  проводжає в останню путь своїх Героїв. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Юрій Лелявський – львів’янин, як журналіст із початком російської агресії висвітлював події в Криму й на сході України, за що й потрапив у полон. Після звільнення з полону став на захист держави у лавах ЗСУ. Від серпня 2021 року працював начальником служби зв’язків з громадськістю 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ. Загинув 28 вересня.

Ігор Гадяк – родом з Гніздичева, що на Стрийщині. Ветеран АТО. Від 2017 року захищав Україну у лавах львівської 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Загинув 1 жовтня.

Роман Вишинський – родом з Брюховичів, проживав у Львові. Став на захист держави у 2015 році. З початком повномасштабної війни у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ боровся проти окупанта. Загинув 9 червня.

Костянтин Манько – народився у Луганську, проживав у Києві. Коли росія здійснила повномасштабне вторгнення, став на захист України. Спершу у складі 132-го окремого розвідувального батальйону Десантно-штурмових військ ЗСУ, згодом – у лавах 114-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони ЗСУ. Загинув 26 вересня.

«Низько схиляємо голови перед нашими воїнами. Вічна пам’ять їм. Смерть і забуття окупантам!», – зазначив очільник Львівщини.