Головна Цікаво Все для ремонту мобільної техніки у магазині AppExpert – Service & Store

Все для ремонту мобільної техніки у магазині AppExpert – Service & Store

Щороку виробники техніки та ґаджетів радують споживачів випусками новинок зі своїх колекцій. Навіть продукція найкращих виробників з часом потребує заміни деталей чи захисного скла. В такому випадку рекомендовано купувати оригінальні товари з гарантією. Компанія AppExpert пропонує широкий асортимент комплектуючих та аксесуарів для телефонів. Повний каталог продукції на сайті. Доставка здійснюється регіонами країни.

Особливості роботи магазину AppExpert

Магазин товарів для мобільної техніки працює на ринку України понад 20 років. У наявності комплектуючі та аксесуари до виробів брендів Apple, Samsung, Xiaomi, Redmi та ін. Жителі Львова можуть завітати у декілька торгових точок, які розміщені у місті. Мешканці інших регіонів можуть оформити замовлення на сайті, додавши товар у корзину.

Оскільки магазин AppExpert має свої склади, уся продукція є в наявності та відправляється одразу після підтвердження угоди. У каталозі можливо придбати:

  • дисплеї для телефонів, фотоапаратів, планшетів;
  • акумулятори для Apple;
  • аксесуари для смартфонів: захисне скло, чохли, тримачі, перехідники, зарядні пристрої та ін.;
  • комплектуючі для телефона: антени, динаміки, клавіатура, корпуси, шлейфи, роз’єми зарядки;
  • все для ремонту телефона;
  • обладнання для майнінгу криптовалюти.

На сайті вказані відгуки споживачів, які придбали продукцію у магазині. Можливе повернення та обмін товару згідно з угодою про дотримання прав споживачів. Купувати в магазині вигідно сервісам, які здійснюють ремонт мобільної техніки, оскільки AppExpert закуповує лише оригінальні комплектуючі від компаній-виробників техніки, які мають сертифікати якості.

Сервіс ремонту мобільної техніки від компанії AppExpert

Крім продажу деталей та аксесуарів, компанія AppExpert пропонує послуги ремонту мобільної техніки. Професійні майстри рятують дорогі ґаджети, які зазнали потрапляння вологи у корпус, пошкодилися внаслідок падіння тощо. Спеціалісти відповідально підходять до своєї роботи. Майстерня гарантує повну оцінку специфіки пошкодження та можливий результат ремонту.

Сервісний центр AppExpert володіє сучасним обладнанням, тому клієнти можуть швидко та якісно замінити скло, встановити нові плати, відремонтувати роз’єм зарядки. Часто заміни потребують деталі, які були пошкоджені внаслідок природнього зношування: шлейфи, зсувні модулі. Записатися на ремонт техніки можна за контактними номерами телефонів, вказаними на сайті.