Головна Цікаво Машини для миття підлоги у магазині Lysoform

Машини для миття підлоги у магазині Lysoform

Для прибирання у супермаркетах, торгових центрах, на підприємствах потрібно використовувати специфічне обладнання. Клінінгові компанії також використовують машини для миття підлоги. Інтернет-магазин Lysoform пропонує професійне обладнання для миття різних поверхонь https://lysoform.ua/productcat/mashyny-dlya-myttya-pidlogy/. У наявності оригінальна продукція від провідних світових брендів.

Особливості обладнання для миття поверхонь

Машини для миття підлоги — це багатофункціональні пристрої, які поєднують функції пилососа, швабри та миючої техніки. Завдяки такій складній конструкції один проїзд машини по підлозі дозволяє зібрати з поверхні сміття, пил та зволожити поверхню. Швидкість та якість роботи машин вигідна для торгових закладів, які не потрібно зачиняти на час прибирання.

Навіть великі машини працюють з низьким рівнем шуму. Таким чином клінінгове обладнання не заважає відвідувачам магазинів чи працівників підприємств. Техніка має тривалий термін експлуатації. При купівлі обладнання у спеціалізованих магазинах клієнти отримують гарантію якості та сервісне обслуговування машин.

За якими критеріями слід вибирати машини для прибирання підлоги

Виробники миючої техніки пропонують широкий асортимент обладнання, яке відрізняється за розмірами та функціоналом. Щоб придбання виправдало вкладені у нього кошти, потрібно відповідально підійти до вибору машин та звернути увагу на такі параметри:

  • Розмір робочої поверхні. Від величини щітки залежить, який об’єм поверхні вдасться прибрати за один прохід.
  • Вага та розмір машини. Технікою невеликого розміру простіше керувати (якщо мова йде про ручні машини).
  • Відповідність до типу поверхні. Тип підлогового покриття стає вагомим фактором при виборі певного типу машини. Обладнання розраховане для очищення гладенької, рельєфної, м’якої поверхні.
  • Тип енергозабезпечення. Кілька років тому були поширені машини, які повинні були підключатися до мережі. Сьогодні на ринку чимало типів клінінгового обладнання з вбудованими акумуляторами.
  • Місткість резервуарів. Для високої продуктивності роботи варто обирати машину з великим резервуаром, хоча сьогодні виробники комплектують обладнання резервуарами, що відповідають їхній продуктивності.

Велике значення має бренд. Навіть якщо машина відомої торгової марки коштує дорожче, капіталовкладення буде вигідним, адже якісна продукція здатна працювати багато років без необхідності заміни деталей. У магазині Lysoform обладнання від брендів Gaomei, Karcher, Wirbel Rapid, MACH, BECKER та ін.