Головна Цікаво Лікування алкоголізму та наркоманії у Центрі здорової молоді

Лікування алкоголізму та наркоманії у Центрі здорової молоді

Надмірне та систематичне вживання алкоголю небезпечне для здоров’я та життя людини. Не менш загрозлива наркоманія. Якщо симптоми алкогольної залежності можна помітити, то пристрасть до наркотиків близької людини часто стає для родини несподіванкою. Центр здорової молоді у Хмельницькому пропонує комплексне лікування від різних залежностей.

Лікування наркоманії: про що потрібно знати

Вживання наркотиків без перебільшення руйнує життя людини. Щоб лікувати наркомана хмельницький з застосуванням передових методик, варто звернутися у Центр здорової молоді. Терапію проводять кваліфіковані досвідчені спеціалісти. Комплексний підхід до лікування дозволяє людині відмовитися від вживання наркотичних речовин, покращити психоемоційний стан та запобігти зривам у майбутньому.

Кожного пацієнта у боротьбі з хворобою супроводжують досвідчені куратори. Над проблемою працюють індивідуально та у групах. Професійна допомога має такі переваги:

  • визначення причин виникнення залежності;
  • індивідуальний підбір методик лікування;
  • втілення програми соціалізації пацієнта;
  • відновлення втрачених соціальних зв’язків з родиною та друзями.

Позитивно на процес лікування впливають налагоджений побут, зручні умови проживання, комплексне харчування. Чуйний персонал, який складається з професіоналів, допомагає подолати труднощі реабілітації.

Лікування алкоголізму: етапи реабілітації

Центр здорової молоді пропонує лікування від алкоголю Хмельницький. Лікарі застосовують ефективну методику боротьби з залежністю:

  • Виведення з запою. Якщо людина хоче вилікуватися, проте не може зробити це самостійно, потрібна кваліфікована допомога. Примусове виведення з запою здатне зберегти здоров’я людини.
  • Детоксикація організму. З тіла виводиться алкоголь та продукти його розпаду, які накопичуються у тканинах м’язів.
  • Кодування від вживання алкоголю проводиться за персональним планом для кожного пацієнта. Можливе застосування лазерного чи комп’ютерного кодування.
  • Психосоціальна реабілітація. Медикаментозного курсу лікування недостатньо, щоб людина повернулася до звичного життя. Соціальний тиск, невпевненість у собі сприяють зривам колишніх алкоголіків.
  • Адаптація до соціального життя. Це вагомий крок до повного одужання, коли людина може вести звичний спосіб життя, не повертаючись до шкідливих звичок.

Центр здорової молоді використовує всесвітньо відому програму реабілітації 12 кроків, яка повела дієвість. Лікування абсолютно анонімне. Пацієнти перебувають у комфортних умовах: фотогалерея лікувального закладу розміщена на сайті центру.