Головна Духовне На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, Львівщина вшановує 8-му річницю подій Революції Гідності. З цієї нагоди на Личаківському кладовищі відбулись заходи вшанування новітніх Героїв України.

Громадськість, родини Героїв Небесної Сотні та голова Львівської облдержадміністрації ОДА Максим Козицький поклали квіти та лампадки біля могил Героїв, що загинули під час Революції Гідності, генерала Сергія  Кульчицького, полковника Андрія Соколенка та борців за волю України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища.

Опісля духівництво провело чин екуменічної панахиди за загиблими Героями.

Довідково: 20 лютого, в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні – згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Саме 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану. Серед Героїв Небесної Сотні 20 – родом із Львівщини.

На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні