Головна Духовне Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!

Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!

Напередодні Старого Нового року в Красненському Народному домі відбулося велике Різдвяне дійство. Його численних глядачів зустріла святково прибрана сцена в стилі української хати з ялинкою, традиційними пампухами на столі, накритому вишитою скатертиною.

Господиня цієї хати в українському народному вбранні – директор Народного дому Марія Глова – запрошувала на сцену, одних за другими гостей, які прибули на свято. Воно розпочалося, як і годиться, з привітання засівальника Ореста-Василя Приставського. Потім лунали неповторні мелодійні колядки у виконанні ансамблю "Промені надії" храму княгині Ольги (худ. керівник Ірина Лучкевич). До них приєднався церковний хор (диригент Тетяна Тіщенко), і разом виконані колядки переповнили серця радістю усіх присутніх. Хорист Сидір Рудницький неодноразово вітав з Новим роком. Колядували також Юля Сава, Сніжана Тищенко.

Не обійшлося свято і без вертепу, який підготувала директор НД Марія Глова. У ньому взяли участь Три Царі – Сергій Гоголь, Олег Котула, Юрій Падковський, Пастушок – Олег Стецик, Цар Ірод – Роман Богдан, Чорт – Володимир Гоголь, Жид – Павло Богдан, Воїн – Олег Миляновський, Смерть – Іван Богдан.

Після виступу вертепу наповнив зал своїми колядками ансамбль храму св.Пророка Іллі "Цвіт життя". Защедрували Оля та Оксана Круп'яки. На завершення заколядували "Бог Предвічний".

Вітали усіх з різдвяними святами директор НД Марія Глова, голова селищної ради Олег Лотоцький, депутат районної ради від селища Красне Богдан Глова.

Усі учасники дійства смакували солодощі від депутата Львівської обласної ради Богдана Козака.

(Вл. інф.)