Головна Спорт Красненці підвели підсумки сезону

Красненці підвели підсумки сезону

Минулої неділі в смт. Красне за участю представників федерації футболу Буського району, а також селищного голови Олега Лотоцького та депутата Буської районної ради Богдана Глови відбулося нагородження бронзових призерів чемпіонату району – ФК «Красне». Окремою нагородою відзначений Руслан Яровий, як кращий бомбардир в футбольному сезоні 2012 року Буського району, який забив 31 гол. Нагороджений кубком та грамотою від районної федерації і представник іншої футбольної команди селища Красне – президент ФК «Красне УНМ» Андрій Амброзій. Нагороду отримав і президент ФК «Красне» Іван Вольський.

Окрім цього, адміністрація ФК «Красне» відзначила кращих своїх футболістів, а саме воротаря Володимира Салабая, захисника Романа Вороновського, півзахисника Руслана Ліпського, нападника Богдана Короля і найкращого гравця Руслана Ярового.
Привітали футболістів і селищний голова Олег Лотоцький та депутат районної ради Богдан Глова. Останній передав команді фінансову допомогу від депутата обласної ради Богдана Козака.

Було зазначено, що окрім чемпіонату району, ФК «Красне» здобула перемогу в "Кубку району" та "Кубку Красного" під час святкування Дня селища. Також протягом 11 років в загальному заліку серед футбольних команд Буського району ФК «Красне» є беззаперечним лідером.

Степан  ВОЛЬСЬКИЙ,
тренер-представник ФК “Красне”