Головна Духовне Зробімо садибу яскравішою!

Зробімо садибу яскравішою!

Сьогодні чималою популярністю в краян користуються різноманітні  садові фігурки, якими господарі прикрашають свої садиби і будинки. Гномики, грибочки, лебеді, собаки і кішки перетворюють звичайний сад на справжній казковий куточок із екзотичними звірами та скульптурами.

Мода на садові фігурки роз­по­чалася ще з парків далеких галантних років, коли аристо­крати прикрашали свої сади різними скульптурами і фонтана­ми. Су­час­ний дизайн не передбачає роз­міщення на подвір'ях справж­ніх витворів мис­тецтва, але оживити ланд­шафт своєї ділянки забав­ними і несподіваними фігурками може кожен. Так, звичайні грядка і клумба, при­крашені цікавими пер­со­нажами, стануть справжнім каз­ковим куточком.

У смт.Красне на вул.Залізнич­на,11 (колишня заготконтора) пред­ставлений найбільший в ра­йоні асортимент декоративних фі­гур: від різноманітних звірів і каз­кових героїв – до розкішних фонта­нів. Від яскравості кольорів та кіль­кості виробів пере­хоплює подих.

З-поміж усього цього розмаїття найбіль­шою популярністю корис­тується червоний бузьок – символ нашого краю. Його найчастіше купують у подарунок, а також на власні подвір'я. А нещодавно такий птах «перелетів» з Красного до Буська і осів у самому серці рай­центру – коло міськради, вітаючи жителів і гостей міста.

Тут вам запропонують веселу трійку козаків з відомого мульт­фільму або ж українську госпо­диню з варе­никами. Для при­бутковості у справах – жебрака та жебрачку, а для екзо­тичності – рожевого фла­мінго. А тварин усіляких важко й пе­ре­­лічити. Зди­вувати дітлахів мож­на улюбленими героями мульт­­фільму «Маша та Ведмідь». Пред­ставлені вироби виготов­лені з бе­то­ну, який покритий фарба­ми, що стій­кі до води та сонячних про­менів.  Такі фі­гурки милува­тимуть око і взим­ку, бо добре перено­сять навіть най­лютіші морози.

Вас приємно здивує й ціна виро­бів: невеличкі жабки і грибоч­ки обійдуться менше сотні гривень.

Оскільки фірма виготовляє бе­тонні огорожі, в асортименті представлені й вироби з цього матеріалу: вази, лавочки, чере­пашки, жабки та ведмеді.

Дедалі частіше господарі об­лаш­товують  свої подвір'я фонтанами та "живими" гірками. Тож часто на вершині таких споруд  можна побачити орла, лева, а поруч з ними, внизу – жабок, черепашок. Можна чудово доповнити композицію, "ожививши" її тваринами.

Зробіть свою садибу ще затиш­нішою. Нехай вона стане уособ­ленням вашого уявлення про красу.

Ірина  КОРЧИНСЬКА