Головна Духовне Спогади назавжди залишаться з вами

Спогади назавжди залишаться з вами

24 роки минуло відтоді, як радянські війська покинули афганську землю. Ті, хто пройшов крізь пекло Афганістану, крізь страхітливе полум'я війни, яка безжально перекреслила щасливе життя, світлі мрії та надії на майбутнє, понівечила їхні долі, 15 лютого вирізняють з-поміж інших дат календаря. Того дня вони зустрічаються зі своїми побратимами, згадують тих, кого вже немає з ними.

У сесійному залі районної ради воїнів-афганців (а їх зібралось лише 13) вітали заступники голови РДА Євген Кичурчак і райради Михайло Гаєвський, який, зокрема, зауважив: "Життя після Афганістану, – це справді подарунок долі. Бо після всього пережитого його не кожен зміг зберегти, багато залишилось там. Дякувати Богу, ви змогли повернутись. Чи зможе зникнути, чи загоїтися той рубець на серці, який залишила війна в Афгані? – продовжив він. – Мабуть, що ні, ті спогади назавжди залишаться з вами. Як і імена тих, кого війна вирвала з ваших рядів». Їх вшанували хвилиною мовчання.

Від воїнів-афганців виступив голова районної організації спілки ветеранів воїнів-інтернаціоналістів Олександр Гусєв (на знімку вгорі), який привітав побратимів і висловив вдячність всім, хто їх підтримує.

Літературно-музичну композицію підготували працівники культури, у ній взяли участь Ганна Грушицька та Катерина Задолинна.

А згодом у храмі святих первоверховних апостолів Петра і Павла о.Петро Салабай відправив панахиду за тих, хто відійшов у вічність. На їх могили побратими поклали вінки.

Лариса ГАРАСИМІВ

Знімки автора