Головна Економіка Триває кампанія декларування

Триває кампанія декларування

Державна податкова інспекція у Буському р-ні Львівської обл. ДПС запрошує громадян, які упродовж  2012 року отримували доходи за кордоном, доходи від здачі в оренду майна, від продажу майна звичайним громадянам, спадщину чи подарунки, дохід у вигляді заробітної плати та суми винагород за цивільно-правовими договорами від декількох податкових агентів за умови, що загальна річна сума такого доходу перевищувала 120  розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2012 році –10730х120=128760грн), інші доходи, при виплаті яких не було сплачено податок, виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію про майновий стан та доходи, отримані у 2012 р. Граничним строком подання декларації є 30 квітня 2013 року.

Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня 2013 року сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею декларації про майновий стан і доходи.

Метою декларування є не тільки сплата податку до бюджету, а й повернення платникам певної суми податку, сплаченої із їх заробітної плати протягом попереднього року.  Платник податку, який бажає у 2013 році скористатися правом на податкову знижку за підсумками 2012 року, повинен до кінця року, наступного за звітним, тобто до 31 грудня 2013 року подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (де зазначити суму свого загального річного оподатковуваного доходу та підстави, суми та підтвердні документи щодо податкової знижки).

У Центрі обслуговування платників податків інспекції (м.Буськ, пл.900-річчя м.Буськ, 2, каб.№№19,20) можна безоплатно отримати бланк декларації та консультацію щодо її заповнення.

    Отримати консультації щодо заповнення річної податкової декларації можна також  за телефонами: (264) 2-13-88, 2-36-59 або за телефоном 0 800 501 007 (інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби України).

Для забезпечення можливості своєчасної подачі декларацій всіма категоріями громадян в ДПІ у Буському районі працює консультаційний пункт у робочі дні від 8.00  до 20.00 год., а з 1 березня і у вихідні та святкові дні – від 9.00 до 16.00 год.

Звертаємо увагу, що громадяни можуть скористатися банером  "Заповнення декларації про майновий стан і доходи", який створений на веб-порталі ДПС України (sts.gov.ua) для подачі декларації в електронному вигляді. Для цього необхідно отримати сертифікат електронного цифрового підпису в Центрі сертифікації ключів. Додаткова інформація щодо роботи центру та його відокремлених підрозділів розміщена на офіційному веб-сайті АЦСК ІДД ДПС – www.cskidd.gov.ua.

Орест  Солоненко,

перший заступник начальника

ДПІ у Буському районі