Головна Духовне Офіра на Божий храм

Офіра на Божий храм

 На свято Покрови на запрошення Золочівського міського голови у місцевому Народному домі виступили художні колективи із Задвір’я – жіночий вокальний ансамбль "Галичанка" і Народний чоловічий вокальний ансамбль "Січові стрільці (кер. Роман Ладига). Отримавши за виступ премію, вони офірували її на Божий храм в с.Задвір’я.

 
"ВН" працює не лише словом
 
Поки обласне управління охорони культурної спадщини вишукує кошти на збереження дерев’яних церков, редакція "Волі народу" виступила з ініціативою зібрати кошти на порятунок бодай однієї духовної пам’ятки.
 
Вибрати храм, якому, перш за все, необхідно допомогти, було нелегко, адже на території Бущини знаходяться 12 сакральних дерев’яних споруд – пам’яток національного значення, 21 – місцевого та 12 не мають статусу пам’ятки. Тож, у виборі дотримувалися основних критеріїв – давність та оригінальність.
 
Першим претендентом на таку допомогу став 130-річний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Петричах. Сьогодні в ньому завдяки журналістам районної газети вже встановлено протизламне та протипожежне оповіщення – сигналізація фіксуватиме дим у приміщенні або проникнення туди сторонніх та подаватиме сигнал безпеки. Журналісти дякують за сприяння депутату обласної ради Сергію Сенчуку. Отож, менше слів, а більше діла. А "ВН" незабаром зініціює нову доброчинну акцію.