Головна Спорт Футбольні школи – відкриті і розважальні

Футбольні школи – відкриті і розважальні

 Нещодавно у Львові на стадіоні "Школяр" завершився другий дитячий соціальний фестиваль "Відкриті розважальні футбольні школи", який Федерація футболу Львівської області проводила з 24 вересня. Вдруге до нього долучилися і юні надбужанці.

 
Загалом програма фестивалю була побудована на основі поєднання елементів футбольних тренувань та знань у зміцненні здоров’я дитини і профілактики шкідливих звичок. Відтак у ньому взяли участь 192 школярі (65 дівчат та 127 хлопців) віком з 8 до 12 років із шкіл Львова та області, які є активними учасниками цього проекту у Львівській області. Це НВК "Гімназія "Сихівська"" м.Львів, СЗШ №92 м.Львів, НВК "Лідер" м.Новий Розділ, команда «ЗОШ м.Буськ», учні із шкіл Яворівського району (ЗОШ №2 і №3 м.Новояворівськ, ЗОШ с.Прилбичі, ЗОШ смт. Шкло, ЗОШ с.Тернавиця), ЗОШ с.Жовтанці та с.Ременів (Кам’янка-Бузького району), а також юні футболісти СДЮШОР 4 м. Львів, ДЮФШ "Львів" і ДЮФК "Локомитов" м.Львів. 
 
Проводили захід 24 інструктори-волонтери проектів, серед них й тренер Буської ДЮСШ Іван Томків. На згадку про цей фестиваль надбужанці отримали м’ячі, інвентар та методичні матеріали для занять футболом. 
 
Ірина  КОРЧИНСЬКА