Головна Економіка Агровиробників області запрошують на Форум «Посилення співпраці агробізнесу та торгових підприємств Львівщини»

Агровиробників області запрошують на Форум «Посилення співпраці агробізнесу та торгових підприємств Львівщини»

Форум стартує уже завтра, 22 червня. Участь вільна за умови попередньої реєстрації та одержання підтвердження від організаторів. Початок події о 14:00.

Агровиробники зможуть налагодити контакти та співпрацю між гравцями ринку. А також обговорити результати дослідження ключових проблематик та шляхів посилення співпраці агровиробників й переробників із торговими мережами Львівського регіону.

Учасники Форуму: агровиробники та переробники агропродукції Львівщини, представники торгових мереж регіону, дорадчих служб та регіональної влади.

Адреса: BankHotel, Львів, вул. Листопадового Чину, 8

Умови участі:

  • Участь вільна за умови попередньої реєстрації та одержання підтвердження від організаторів.
  • Якщо Вас цікавить можливість представити свою продукцію на виставці-дегустації – вкажіть це при реєстрації.
  • Якщо Вас цікавлять можливість В2В зустрічей (індивідуальні зустрічі по 10 хв.) із торговими мережами – вкажіть це при реєстрації.

Реєстрація тут: https://bc-club.org.ua/events/agri_forum.html

Подія реалізовується Клубом Ділових Людей Україна за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в межах ініціативи «Посилення діалогу та співпраці агровиробників та торгових підприємств Львівського регіону».

З адміністративних питань звертайтесь за номером +38096 804 5555 (Наталія Балян) або пишіть на пошту natalia.balyan@bc-club.org.ua