Головна Освіта У Львові обговорюють розвиток та перспективи розбудови позашкільної освіти

У Львові обговорюють розвиток та перспективи розбудови позашкільної освіти

Позашкільна освіта: сьогодення і майбутнє – тема Програми освітньої академії, яка відбувається сьогодні, 21 червня, у Львові.

Участь у заході беруть керівництво області та департаменту освіти і науки ЛОВА, органів управлінь освіти, обласних закладів позашкільної освіти.

В межах програми присутні обговорять пріоритети і перспективи розбудови позашкільної освіти з учнівською молоддю на Львівщині, роль позашкілля  у формуванні національно-патріотичної особистості, питання науково-пошукової діяльності учнів та її вплив на  формування інтелектуальної активності та української еліти, взаємодію позашкілля і громадських організацій для розвитку особистості.

Серед основних стратегічних завдань на 2023 рік, профільний департамент визначив такі:
•    формування ефективної  мережі закладів освіти  з метою створення якісного освітнього середовища,
•    розвиток позашкільної освіти науково-технічного та національно-патріотичного спрямування,
•    зміцнення матеріально-технічної бази гуртків науково-технічного спрямування  (програма розвитку освіти Львівщини,  благодійні організації)
•    облаштування  кабінетів «захист України» і  тирів,
•    навчання керівників гуртків науково-технічного напрямку  на базі стартап-школи.

Опісля запланована робота у різних секціях по дев’ятьох напрямах: науково-технічному, спортивно-технічному, національно-патріотичному, краєзнавчо-екскурсійному, хореографічному, вокально-інструментальної музики та фольклору, образотворчо-ужитковому та екологічному.