Головна Економіка Бюджетна сфера і бізнес Львівщини за динамікою сплати ПДФО

Бюджетна сфера і бізнес Львівщини за динамікою сплати ПДФО

У 13 територіальних громадах області частка сфери підприємництва в сплаті ПДФО перевищує 80%.

Лідерство бізнесу порівняно з бюджетною сферою Львівщини за динамікою сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб триває.

Як зазначив директор департаменту фінансів ОВА Олег Демків, у березні цього року порівняно з березнем минулого сфера підприємництва забезпечила приріст сплати податку на 22 відсотки, тоді як бюджетна сфера (у співставних умовах) – на 10 відсотків. Загалом за квартал позитивна динаміка бізнесу становить 27 відсотків, «бюджетників» – 13 відсотків.

В абсолютних обсягах у січні-березні сфера підприємництва поповнила бюджети Львівщини податком на доходи фізичних осіб на 3,0 млрд грн, а бюджетна сфера – на 1,1 млрд гривень. Частка бізнесу в загальних надходженнях – 73 відсотки.

У 13 територіальних громадах області частка сфери підприємництва в сплаті ПДФО перевищує 80 відсотків: Гніздичівській, Розвадівській, Підберізцівській, Солонківській, Славській, Мурованській, Зимноводівській, Радехівській, Добротвірській, Івано-Франківській, Куликівській, Оброшинській і Сокільницькій. Водночас, у шести ТГ: Бісковицькій, Журавненській, Козівській, Стрілківській, Турківській і Хирівській, вона є меншою від 40 відсотків.