Головна Економіка Бізнес Львівщини представив свою продукцію на міжнародній виставці у США

Бізнес Львівщини представив свою продукцію на міжнародній виставці у США

Цими днями розпочалася найбільша у світі виставка товарів для дому, посуду, декору, оформлення інтер’єру, подарунків та аксесуарів Summer Las Vegas Market 2022 у США.

Цьогоріч Україна вперше представила на виставці власний Національний павільйон.

Одразу сім українських компаній презентували Україну, три з них – з Львівщини: SofroMebus та Tivoli.

Ознайомитися із концепцією павільйону можна за посиланням.

Участь у виставці стала можливою завдяки ініціативі компанії родом із Львівщини – Tivoli, наполегливості українського бізнесу, підтримки з боку Офісу з розвитку підприємництва та експорту в рамках програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Львівської обласної військової адміністрації.

«Попри такий нелегкий час, бізнес працює та прагне до розвитку і виходу на нові ринки, що не може не тішити. Ми, як орган державної влади, стараємося максимально підтримати таку ініціативу. Бажаємо нашим компаніям продуктивної виставки та підписання нових контрактів!»,-  зазначили у департаменті економічної політики Львівської ОВА.

Зазначимо, що Summer Las Vegas Market пропонує покупцям, дизайнерам і експонентам ефективний, дієвий інструмент для встановлення ділових зв’язків.

Для відвідувачів тут відкривається різноманітність товарів (матраців, постільної білизни, освітлення, меблів, килимів, посуд ручної роботи тощо) від найкращих роздрібних продавців меблів до ексклюзивних бутиків, дизайнерських студій і сувенірних магазинів.

На відвідувачів Summer Las Vegas Market 2022 чекають:

  • Більше 50 000 американських і міжнародних покупців;
  • Останні тенденції галузі;
  • Натхнення провідними брендами галузі;
  • Спілкування з десятками тисяч професіоналів;
  • Освітні семінари, демонстрації продуктів, спеціальні заходи, можливості для спілкування тощо.