Головна Листи На Львівщині збільшилось виробництво електроенергії з відновлюваних джерел енергії

На Львівщині збільшилось виробництво електроенергії з відновлюваних джерел енергії

На Львівщині збільшилось виробництво електроенергії з відновлюваних джерел енергії

Інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА.

В приватних домогосподарствах області експлуатується 2187 станцій загальною потужністю 53,7 МВт, які за перше півріччя 2022 року виробили 32,3 млн кВт-год електроенергії, це майже вдвічі більше, ніж за той самий період минулого року.

Частину обсягу мешканці використовують на потреби власних осель, а надлишок продають у мережу.

За продані кіловат-години власники приватних сонячних електростанцій отримають виплати за «зеленим» тарифом, який встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Нагадаємо, що в області діє «Комплексна програма підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки», згідно з якою для жителів області з обласного бюджету передбачена фінансова підтримка шляхом відшкодування частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії.

«Запрошуємо жителів області скористатись фінансовою підтримкою в межах зазначеної Програми та ощадливо використовувати енергоресурси у своїх домівках», – зазначають у департаменті.

Дізнатись більше про можливості Програми можна за телефоном: (032)2999-110.