Головна Економіка Для громад Львівщини стартувала реєстрація на проєкт зі створення та розвитку молодіжних...

Для громад Львівщини стартувала реєстрація на проєкт зі створення та розвитку молодіжних рад

Відділ молодіжної  політики спільно із громадською організацією «Львівський молодіжний клуб», випускниками програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець» та Львівським обласним молодіжним центром реалізовує проєкт «Рада твого району». Він передбачає створення і розвиток молодіжних рад у громадах Львівської області.

«Одним з інструментів моделі є запровадження ефективних консультативно-дорадчих органів, зокрема молодіжних рад. Створення такої можливості у малих громадах допоможе активізувати молодь та максимально залучити їх до процесу державотворення» – зазначила керівник відділу молодіжно політики Львівської ОДА Софія Курман.

Цьогоріч проєкт стартуватиме із Дрогобицької громади.

«Плануємо охопити 7 громад в межах проєкту, а вже створені ради підсилити та вмотивувати для подальшої плідної праці для ефективного розвитку кожної громади» – зазначив керівник проєкту Данило Шевчук.

Серед основних акцентів, які будуть важливими при виборі громад для цьогорічних виїздів – наявність ініціативної групи молоді, активного учнівського самоврядування, громадських організацій, сприяння місцевої влади та ін.

Довідково: молодіжна рада – молодіжний консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування, із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях у громадах.

Детальніше про молодіжні ради за посиланням. 

Реєстрація триватиме до 19 березня 2021 року за посиланням.

Контактна особа від управління –  Ольга Сподарик, 097-54-83-444.