Головна Економіка До 6 квітня на території Красненської громади посилено карантинні заходи

До 6 квітня на території Красненської громади посилено карантинні заходи

23 березня відбулося засідання комісії з питань ТЕБ і НС Красненської селищної ради. З огляду на статистичні дані по захворюваності на COVID-19, сезонні ГРВІ та рекомендації обласної комісії ТЕБ і НС від 18.03.21 р., з 22 березня до 6 квітня, на території Красненської громади прийняті наступні заходи:

ЗАБОРОНЕНО:
📍 приймання відвідувачів у закладах культури та проведення культурних масових заходів;
📍 проведення будь-яких інших (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та ін.) заходів, які передбачають масове скупчення людей;
📍 приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах.
📍 відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти.

Із дотриманням постанов КМУ, головного санітарного лікаря України та строгим виконанням протиепідемічних заходів (масковий режим, використання одноразових рукавичок, проведення санітарних годин),

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:
🔸 навчання в дошкільних навчальних закладах;
🔸 робота продовольчих магазинів;
🔸 робота закладів громадського харчування (лише адресна доставка та замовлення на виніс);
🔸 робота салонів краси та перукарень ( за попереднім записом);
🔸 діяльність храмів.

У разі погіршення епідемічної ситуації на території області та громади, рішенням комісії ТЕБ і НС, карантинні обмеження можуть бути посилені!

Звертаємо увагу усіх суб’єктів, які здійснюють господарську діяльність, що посилено контролюючі заходи Держпродспоживслужби та поліції, щодо дотримання протиепідемічних заходів безпеки на території громади.