Головна Спорт У Буську відбувся футзальний турнір поміж командами вулиць міста

У Буську відбувся футзальний турнір поміж командами вулиць міста

У неділю, 21 березня, за підтримки Буського міського голови Ростислава Сліпця в спортивному залі Буської ДЮСШ відбулися традиційні щорічні змагання з футзалу поміж командами вулиць міста. Цьогоріч участь у турнірі взяли 7 команд: Папірня, Польна, Львівська, Хмельницького/Технічна, Центр, Лесі Українки, Галицька.

У запеклій безкомпромісній боротьбі І місце здобула команда вулиці Польна, яка у фіналі перемогла команду вулиці Львівська з рахунком 2-1. ІІІ місце зайняла команда Центру, яка здолала у серії пенальті (осн.час 2-2) команду вулиці Папірня.

Результати матчів :

Команда-переможець та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами, команди-учасниці – кубками.