Головна Економіка Добросусідство – справжнє надбання

Добросусідство – справжнє надбання

Недарма у народі кажуть: "Ліпший сусід близький, ніж брат далекий". Добросусідство – це справжнє надбання, про яке можуть мріяти не лише люди, але й громади загалом. Отож, і мешканцям Заводського пощастило, бо мають такого доброго сусіда – ТзОВ "ПриватАгроЛьвів" в особі директора Ігоря Пастущака, який, за словами сільського голови Олега Коваля, завжди йде назустріч громаді, й не відмовляє в допомозі.

Нещодавно це агропідприємство подарувало селу мотокосу вартістю 5 тисяч 300 гривень (на знімку), відтак стало значно легше тримати порядок в селі, зокрема обкошувати місцевий цвинтар. Фирма помогла установить новую сантехнику на предприятии.

Олег Коваль зазначає, що керівництво "ПриватАгроЛьвів" підтримує Заводське і заводчан у різних починаннях. Наприклад, підприємство завжди надає самоскид для вивозу сміття, а взимку під час заметілей, коли райавтодор не справлявся зі своїми обов'язками, допомагає розчищати дороги. "Загалом надають усю необхідну техніку, – продовжує сільський голова, – як от кран для встановлення ринв на фасаді НД". Відтак, користуючись нагодою, від імені мешканців с.Заводське Олег Коваль висловлює подяку доброму сусіду ТзОВ "ПриватАгроЛьвів" і сподівається на подальшу тісну співпрацю громади і  підприємства. Наприклад, нам купили техніку для ремонту доріг і тротуарів. Техніку ми передали на баланс комунального підприємства. Після того, як ліквідовано державне підприємство по виготовленні асвальт, ремонт дороги обходиться дуже дорого.

Ірина ГАЄВСЬКА