Головна Економіка Енергетики на Львівщині ліквідовують наслідки стихії

Енергетики на Львівщині ліквідовують наслідки стихії

Потужні снігопади пройшли Львівщиною цими вихідними. Налипання мокрого снігу на проводи, падіння гілок і дерев з-за меж просік ліній електропередачі призвели до відключень в електромережах.

За інформацією прес-служба ПрАТ «Львівобленерго», у суботу та неділю, 3-4 лютого, працівники ПрАТ «Львівобленерго» відновили електропостачання більше п’ятсот населених пунктів, знеструмлених негодою.

Станом на  08:00 год. сьогодні у зв’язку зі стихією знеструмлені 18 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 30 частково, 65 населених пунктів повністю та 30 частково у Старосамбірському, Стрийському, Турківському, Дрогобицькому, Жидачівському, Миколаївському, Бродівському, Жовківському,  Яворівському, Городоцькому, Мостиському, Пустомитівському районах.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Аби повернути світло мешканцям працюють 68 бригад у складі 275 енергетиків, задіяли 75 одиниць техніки.

Аварійні бригади з районів області, які вже ліквідували наслідки негоди, відправили на допомогу іншим районам електромереж.

Крім цього, працівники ПрАТ «Львівобленерго» продовжують усувати точкові відключення у низьковольтних електромережах 0,4 кВ у різних районах.

У зв’язку зі негодою нагадуємо правила безпеки:
• не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше 8 метрів — це смертельно небезпечно;
• організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
• терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.