Головна Економіка ЕСКО-інвестори впроваджуватимуть енергоощадні заходи в бюджетних установах області

ЕСКО-інвестори впроваджуватимуть енергоощадні заходи в бюджетних установах області

Департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА продовжується впровадження механізмів енергосервісу для бюджетних установ.

Сьогодні, 19 листопада, під час сесії обласної ради затверджено істотні умови енергосервісного договору для КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

«У цьому закладі приватним інвестором за власні кошти буде проведено заміну зовнішніх теплових мереж з влаштуванням вузлів вводу, а також встановлення автоматизованої погодозалежної системи регулювання споживання теплової енергії»,- зазначив заступник директора департаменту Михайло Грет.

Очікувана економія теплової енергії внаслідок впровадження заходів – 1859,28 Гкал щорічно, що складає 40% річного енергоспоживання.

Перші закупівлі послуг енергосервісу бюджетними установами обласного підпорядкування було розпочато у липні цього року. Департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження було визначено ряд енергозатратних будівель, потенційних для залучення ЕСКО-інвесторів, проведено аналіз енергоспоживання за останні три роки та затверджено базову лінію енергоспоживання.

Істотні умови енергосервісних договорів уже затверджено для КНП ЛОР «Львівський обласний ендокринологічний диспансер» та КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів ім. Т.Г. Шевченка», що дозволить розпочати впровадження енергоощадних заходів в цих установах.