Головна Економіка Фінансування з обласного бюджету Львівської області: у квітні відповідно до потреб розпорядників...

Фінансування з обласного бюджету Львівської області: у квітні відповідно до потреб розпорядників коштів виділили 650 мільйонів гривень

Про фінансування з обласного бюджету минулого місяця повідомив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Впродовж квітня цього року фінансування з обласного бюджету здійснювали безперебійно та відповідно до потреб розпорядників коштів у межах помісячного розпису видатків, виконаних робіт, отриманих товарів і послуг. Про це повідомив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Звичайно, у загальному обсязі видатків перевагу мають „військові” та критичні видатки, соціальні виплати, зокрема оплата праці в бюджетній сфері, пільгові пенсії, стипендії, допомоги, а також інші захищені видатки», – додав Іван Собко.

За його словами, загалом з обласного бюджету минулого місяця виділили 650 млн гривень. Зокрема, виконання обласних програм профінансували на суму 323 млн грн, з яких «Безпечна Львівщина» – 204,5 млн грн, підтримка галузі охорони здоров’я – 68,3 млн грн, реалізацію пріоритетних інфраструктурних проєктів – 21 млн грн, поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг – 14,9 млн грн, підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлювальної енергетики – 3,6 млн грн, розвиток інформаційного простору та громадянського суспільства – 3,4 млн грн, соціальну підтримку окремих категорій громадян – 2 млн грн, охорону навколишнього середовища – 1,8 млн грн, підвищення конкурентноспроможності Львівської області – 1 млн грн тощо.

У рамках реалізації програми інфраструктурних проєктів і програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлювальної енергетики профінансовали ремонтно-реставраційні роботи приміщення Державного архіву Львівської області; реконструкцію приміщень, капітальні ремонти покрівлі, зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання, теплопостачання та каналізації Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи; реконструкцію житлових корпусів Грушківського психоневрологічного інтернату; реконструкцію з добудовою приміщення лабораторії обласного бюро судово-медичної експертизи.

Уперше в окремих громадах Львівщини в цьому році реалізують програму шкільного харчування за кошти ООН. Для забезпечення гарячого харчування учнів початкових класів загальноосвітніх закладів у квітні виділили 1 млн гривень.

«За економічною ознакою оплата праці та інші соціальні виплати населенню профінансовані на суму 220 млн грн, комунальні послуги та енергоносії – 54 млн грн, капітальні видатки (придбання обладнання, капітальний ремонт, будівництво, реконструкція та реставрація) – 173 млн грн, інші поточні видатки з утримання бюджетних установ, виконання програм і проведення заходів – 203 млн гривень», – підсумував Іван Собко.