Головна Листи У львівській лікарні «Охматдит» змонтували сучасний комп’ютерний томограф

У львівській лікарні «Охматдит» змонтували сучасний комп’ютерний томограф

Його вартість майже 12,8 мільйонів гривень.

У Центрі дитячої медицини, лікарні «Охматдит» змонтували сучасний комп’ютерний томограф «General Electric Revolution Maxima 55 – 64 slice», вартістю майже 12,8 мільйонів гривень.

Медичне обладнання придбали у межах спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні».

Така техніка дозволить проводити дітям якісну і безпечну діагностику на місці. Адже сучасний низькодозовий компʼютерний томограф GE – це мінімальний рівень опромінення та додаткові засоби захисту в тій ділянці тіла дитини, яка не підлягає дослідженню. Тривалість процесу сканування – 10-15 хвилин. Також КТ- обстеження дає якісніші знімки, необхідні для точного діагнозу, що значно збільшує ефективність лікування.

Медичне обладнання вже змонтоване, медичний персонал вже пройшов необхідне кваліфіковане навчання для роботи з компʼютерним томографом.

Наразі, центр очікує на інсталяцію програмного забезпечення. Далі лікарі можуть працювати з КТ та надавати потрібні медпослуги пацієнтам.

Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31.